Ciekawe

Beirut Cafe na Stremyannaya Street wznawia pracę

Bejrut na Stremyannaya Street, gdzie organy ścigania nieoczekiwanie przeszukały wczoraj wieczorem i zajęły sprzęt i dokumenty, wznowiły pracę. Jak powiedziała właścicielka instytucji, Liza Izvozchikova, Life adwokatom nie udało się odzyskać dokumentów i sprzętu komputerowego. Komitet śledczy również nie otrzymał wyjaśnień. Jednak organizatorzy postanowili nie czekać dłużej: samodzielnie przywrócili niezbędne dokumenty, kupili i zarejestrowali nową kasę, a ponadto wszyscy pracownicy ponownie przeszli komisję lekarską i otrzymali książki sanitarne.

Aby uprościć pracę kelnerów i szefów kuchni, którzy są zmuszeni do pracy bez zautomatyzowanego systemu przyjmowania zamówień (nie kupili go ponownie), menu zostało tymczasowo zmniejszone i wprowadzono kilka gotowych zestawów. Teraz składa się z 15 tradycyjnych bliskowschodnich przystawek, w tym sałatki ze świeżych warzyw z bulgurem i miętą (200 rubli), marmurkowego kebabu wołowego (400 rubli), falafelu (200 rubli) i borek z serem (150 rubli).

Na oficjalnej stronie instytucji na Facebooku Izvozchikova obiecała, że ​​do czasu ostatecznego rozwiązania sytuacji menu będą aktualizowane co trzy do czterech dni.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day
Ciekawe

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day

Pięć namiotów kinowych zostanie otwartych w Moskwie przy ulicy Twerskiej w Dniu Miasta, pokazując rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie. O tym poinformowała służba prasowa komitetu organizacyjnego cyklu miejskich wydarzeń ulicznych „Pory roku w Moskwie”, informuje TASS. „Moskale i goście stolicy będą mogli oglądać około 100 godzin kina, w tym rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie, a także rozmawiać z ulubionymi filmowcami, aktorami i filmowcami.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Moskwa)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Igor i Natalia kupili mieszkanie w domu na Begovaya na etapie budowy w 2011 roku: podobał im się bezpłatny układ, panoramiczne okna, widoki i dogodna lokalizacja w obrębie Trzeciego Pierścienia. Gospodarze bardzo lubią słońce i plażową estetykę. Po ślubie na Bali postanowili nadać swojemu domowi słoneczny nastrój.
Czytaj Więcej
Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany
Ciekawe

Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany

Roczny przewodnik po 100 najlepszych restauracjach stolicy Spoon 2016 został opublikowany w Moskwie. Przedstawiciele opowiedzieli o tym Life. Ocena łyżki 2016 nosi nazwę „Rosyjski Michelin”. „Gromadzi przede wszystkim miejsca premium. Ta ocena dotyczy nie tylko gastronomii, ale także określonego stylu życia” - wyjaśniają przedstawiciele Spoon 2016 wokół Life.
Czytaj Więcej
Plany weekendowe: 4-6 października
Ciekawe

Plany weekendowe: 4-6 października

4 października, piątek, 5 października, sobota, 6 października, niedziela, piątek, 4 października, 11:00 „0 Performance - Skromny urok kryzysu” Ostatni dzień wystawy. Projekt poświęcony jest wydajności, a nazwa opiera się na grze słów, opartej na podwójnym znaczeniu pojęcia „wydajności”, co można interpretować jako termin ekonomiczny „wydajność”.
Czytaj Więcej