Ciekawe

Bar „Domek” przy ulicy Dumskiej ponownie zasłużył

Bar „Domek” przy ulicy Dumskiej ponownie zasłużył. Jak przedstawiciele Life powiedzieli Life wokół, nowy zespół jest zaangażowany w wznowienie projektu: Savva Michajłow, lider Garlic Kings i kierownik baru Viktor Belov są dyrektorem artystycznym. Zespół planuje zaktualizować koncepcję instytucji, a także wkrótce uruchomić kuchnię.

Przypomnijmy, „Domek” - jeden z najstarszych barów w Petersburgu - zamknięty na początku kwietnia. Miesiąc później na jego miejscu uruchomiono projekt Summer Residents, który powstał w formie tajnego baru z systemem wstępu do klubu, ale później organizatorzy postanowili zamknąć instytucję.

Anna-Kristin Albers, założycielka Daczy, powiedziała, że ​​jej fani zwrócili się do niej z propozycją ponownego uruchomienia baru pod starą nazwą, któremu powierzyła los projektu.


Anna-Christine Albers

założyciel „letniej chaty”

Musimy przyznać: „Domek” był nie do zabicia. W pewnym momencie stary pasek naprawdę skończył się logicznie, zrozumieliśmy to i postanowiliśmy zrobić coś innego. Był to projekt „Mieszkańcy lata”, ale niestety dla niego Dumska nie była zbyt dobrym miejscem. Musiałem to zamknąć. W tym samym czasie byli miłośnicy starej Daby, której z lekkim sercem dałem projekt - zaczęli go od nowa, nieco go przeformatowując. Mimo powrotu do starych tradycji instytucja wydaje się świeża - naprawdę nowy początek, absolutnie nowi ludzie, młodzi ludzie ze świeżą energią i pomysłami pracują teraz. Na tle reszty Dumy, która ostatnio stała się raczej nieprzyjemnym miejscem, chłopaki skupiają się na dobrej muzyce, organizują koncerty na żywo i ogólnie jest mniej kompromisów w zakresie dobrego smaku.


Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day
Ciekawe

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day

Pięć namiotów kinowych zostanie otwartych w Moskwie przy ulicy Twerskiej w Dniu Miasta, pokazując rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie. O tym poinformowała służba prasowa komitetu organizacyjnego cyklu miejskich wydarzeń ulicznych „Pory roku w Moskwie”, informuje TASS. „Moskale i goście stolicy będą mogli oglądać około 100 godzin kina, w tym rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie, a także rozmawiać z ulubionymi filmowcami, aktorami i filmowcami.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Moskwa)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Igor i Natalia kupili mieszkanie w domu na Begovaya na etapie budowy w 2011 roku: podobał im się bezpłatny układ, panoramiczne okna, widoki i dogodna lokalizacja w obrębie Trzeciego Pierścienia. Gospodarze bardzo lubią słońce i plażową estetykę. Po ślubie na Bali postanowili nadać swojemu domowi słoneczny nastrój.
Czytaj Więcej
Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany
Ciekawe

Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany

Roczny przewodnik po 100 najlepszych restauracjach stolicy Spoon 2016 został opublikowany w Moskwie. Przedstawiciele opowiedzieli o tym Life. Ocena łyżki 2016 nosi nazwę „Rosyjski Michelin”. „Gromadzi przede wszystkim miejsca premium. Ta ocena dotyczy nie tylko gastronomii, ale także określonego stylu życia” - wyjaśniają przedstawiciele Spoon 2016 wokół Life.
Czytaj Więcej
Plany weekendowe: 4-6 października
Ciekawe

Plany weekendowe: 4-6 października

4 października, piątek, 5 października, sobota, 6 października, niedziela, piątek, 4 października, 11:00 „0 Performance - Skromny urok kryzysu” Ostatni dzień wystawy. Projekt poświęcony jest wydajności, a nazwa opiera się na grze słów, opartej na podwójnym znaczeniu pojęcia „wydajności”, co można interpretować jako termin ekonomiczny „wydajność”.
Czytaj Więcej