Ciekawe

Browar rzemieślniczy AF Brew rozpoczyna własną produkcję

Browar rzemieślniczy w Petersburgu AF Brew rozpoczyna własną produkcję. O tym portalu branżowym Profibeer powiedział współwłaścicielowi browaru Nikita Filippov.

Według Filippova browar, który od momentu powstania w 2012 r. Działał w ramach kontraktu (w tym przypadku sprzęt do produkcji piwa jest wynajmowany z boku), będzie teraz obsługiwał model łączony - łącząc własne zdolności z kontraktowymi. Według jego szacunków, pierwszy etap we własnym browarze zapewni objętość 40 ton piwa miesięcznie.

Nowa produkcja zajmie jeden ze starych działów fermentacji zamkniętego zakładu Stepan Razin na Kanale Obvodny. Prace instalacyjne już się rozpoczęły, rozpoczęcie produkcji planowane jest na listopad.

Jak powiedział współwłaściciel AF Brew, uruchomienie własnej produkcji zapewni browarowi większą elastyczność i niezależność. „Oczywiście dążymy również do celu obniżenia kosztów, ponieważ nie jest tajemnicą, że w modelu wynajmu do 75-80% jest zajmowane przez wynajem pojemności” - powiedział Filippova, cytując Profibeer.

Ponadto, zgodnie z planami piwowarów, w budynku nad kanałem Obvodny powstanie projekt starzenia się piwa w drewnianych beczkach, a także sala z ladą i kranami do degustacji i nieformalnych wydarzeń; organizowane są tu także małe festiwale piwa.

AF Brew to jeden z najbardziej znanych i najstarszych rosyjskich browarów rzemieślniczych. Jest także właścicielem dwóch zakładów w Petersburgu - brasserie Redrum przy ulicy Niekrasowskiej i pizzerii Camorra na Kovensky Lane.

Obejrzyj wideo: Browar Profesja Make Crazy Liquid Nitrogen Beer Ice Cream. Polish Craft Beer Review (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nowe utwory Gorillaza, sezon 3 zbrodni amerykańskich i kontynuacja Mass Effect
Domy weekendowe

Nowe utwory Gorillaza, sezon 3 zbrodni amerykańskich i kontynuacja Mass Effect

Co oglądać „Amerykańska zbrodnia” Amerykańska zbrodnia Od 12 marca ABC, obsada sezonu 3: Felicity Huffman, Richard Kebral, Connor Jesup, Benito Martinez, Regina King Twórca: John Ridley Trzecia część scenariusza „PSR” lata niewoli ”Johna Ridleya, którego pierwszy sezon mówił o śledztwie w sprawie przestępstw z nienawiści na pustkowiu Ameryki, a drugi o skandalu seksualnym w prywatnej szkole.
Czytaj Więcej
New Frank Ocean, seria Netflix o Rodeo i Edge of the Rise autorstwa Thomasa Pincheona
Domy weekendowe

New Frank Ocean, seria Netflix o Rodeo i Edge of the Rise autorstwa Thomasa Pincheona

Co słuchać Gonjasufiego „Callus”, aby posłuchać Gonjasufiego, przyjaciela Flying Lotus i The Gaslamp Killer, na długo zniknął z radaru melomanów - teraz okazuje się, że nagrywał ten album przez cztery lata. „Callus” to niesamowicie smutna płyta pomieszana z industrialnym, amerykańskim rootem, synth-popem i dubem, a kiedy dojdziesz do piosenki z wymownym tytułem „When I Die”, gęsia skórka może oczywiście przejść.
Czytaj Więcej
Album Mushrooms, finał American Horror Story i nowy Orhan Pamuk
Domy weekendowe

Album Mushrooms, finał American Horror Story i nowy Orhan Pamuk

Co oglądać American Horror Story American Horror Story FX Sezon 6 Twórcy: Ryan Murphy, Brad Falchak Obsada: Evan Peters, Dennis O'Hare, Sarah Paulson, Lily Rabe, Katie Bates, Kuba Gooding Jr, Lady Gaga Oglądaj W tym tygodniu zakończyła się szósta część wieloletniego horroru opartego na okropnych legendach miasta - okazja do pokonania całego sezonu w weekend, zwłaszcza, że ​​ponownie zmusza go do ostrego oglądania.
Czytaj Więcej