Fotoreportaż

Jak minął jubileuszowy rynek żywności w mieście

Trzeci miejski targ żywności w tym roku odbył się w ostatni weekend, 21 i 22 czerwca, na dziedzińcu Muzeum Moskiewskiego. Było to dziesiąte urodziny projektu od jego powstania. Dzięki tym małym menu w dzisiejszych czasach pojawiło się 28 uczestników kawiarni, więcej niż na przykład na poprzednim rynku. Nie bez deszczu, ale na szczęście po południu.

Warto zauważyć, że w jubileuszowym rynku uczestniczyły cztery projekty, które rozpoczęły się na pierwszym rynku spożywczym rok temu, a teraz mają własne kawiarnie w mieście (czyli nie biorą udziału w festiwalu na bieżąco): Bracia Burger, Kraby nadchodzą, Tajny Tapas Bar i Teabakery.

Zdjęcia

Polina Kirilenko


Wśród nowych uczestników znaleźli się: G-Spot Burgers z dwoma rodzajami burgerów, Burrito Boys (burritos), Fropen, BigMigTon (sałatki i kiełbaski) i jeszcze więcej sałatek z VSalat. Cztery dziewczynki z przekąsek gotowane hot dogi Snack my Dog & Mash Puresh: z duszonym łososiem, anchois i porami, wybranymi kiełbasami i dodatkiem sałatki Colesław, gruszek, sera brie, szparagów, portobello, warzyw, frytek, bekonu z syropem klonowym Owsianka Guryev, tłuczone ziemniaki lub śledzie. Jedzenie Ameryki Łacińskiej - tacos, hamburgery i zupy - przygotowała Umami Latino, a Indianina (Kati Roll, burfi i lody) przygotowała Fat Monkey. Na kawę odpowiedzieli Camera Obscura Coffee Microroasters.
„Prasad Gotuj z miłością” ugotował wszystko wegetariańskie, „Jemy stojąc” - tak samo jak zwykle: shawarma, sabih i falafel, a Serbowie - serbska ślina. Arancini, tradycyjne sycylijskie danie, wprowadziło na rynek nowy, ale bardzo błyskotliwy zespół - Bellissimo, Pestruccio!

Znany Punschmeister produkował lemoniady i stemple, a nowy zespół - Juicelove - był odpowiedzialny za świeżo wyciskane na zimno wyciskane soki, koktajle i sałatki owocowe. Frullateria produkowała koktajle z owoców i jagód z dodatkiem jogurtu, który zaczął się na rynku rok temu i przez cały czas regularnie pracował w formie gastronomicznej.

Wśród deserów były Churros Rosja, BarbaraAnn, „Ice-cream Roll”, „Super-Tale”, a prawdziwym otwarciem tego rynku jest „Figi”.Obejrzyj wideo: Browar Osjann Promo - Official Video (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Projekt Konoplya, Nandi Bar i Vkusologiya: 15 miejsc w Soczi, gdzie wegetarianie mogą kupić jedzenie
Przewodnik

Projekt Konoplya, Nandi Bar i Vkusologiya: 15 miejsc w Soczi, gdzie wegetarianie mogą kupić jedzenie

Nie jest tajemnicą, że dieta wegańska wymaga większej uwagi i pomimo faktu, że ludzie, którzy jedzą wyłącznie produkty roślinne, są narażeni na znacznie mniejszą liczbę chorób, należy pamiętać o wielu ważnych aspektach. Weganie powinni spożywać więcej białka, nie zapominając o witaminach, które znajdują się tylko w produktach pochodzenia zwierzęcego i minerałach, które wspierają ludzkie zdrowie.
Czytaj Więcej
Jak zaktualizować ogród przed rozpoczęciem sezonu letniego
Przewodnik

Jak zaktualizować ogród przed rozpoczęciem sezonu letniego

Autor projektu dotyczącego wyposażenia wnętrz i wystroju domu Houzz.ru Jewgienij Iwanow opowiada Life o tym, jak przygotować terytorium wiejskiego domu na letnie przyjęcia i grilla. Niech wszystkie kwiaty rozkwitną. Ogrodnicy sadzą sadzonki na początku maja: róże i petunie można kupić w sklepie, jeśli nie udało się wyhodować własnych na oknie.
Czytaj Więcej
Eric Bulatov, Ingmar Bergman i arcydzieło Ermitażu: główne wystawy jesieni w Jekaterynburgu
Przewodnik

Eric Bulatov, Ingmar Bergman i arcydzieło Ermitażu: główne wystawy jesieni w Jekaterynburgu

Środkowa jesień to czas, w którym wszystkie muzea ogłosiły swoje wystawy przed końcem roku i można swobodnie wybierać. Życie wokół znalazło sześć dużych wystaw w muzeach Jekaterynburga, które rozpoczną się przed końcem listopada: od naiwności i surrealizmu po zrozumienie kultury śmierci poprzez fotografie. „Poza czasem, ale tak przy okazji”, wystawa B.
Czytaj Więcej
Nowe marki i współpraca w sklepach w Moskwie (część 2)
Przewodnik

Nowe marki i współpraca w sklepach w Moskwie (część 2)

Na początku sezonu wiosennego moskiewskie sklepy wprowadzają dla siebie nowe marki - zarówno znane na całym świecie, jak i młode, a także niesamowitą liczbę limitowanych kolekcji i współpracy. Życie wokół mówi o tych, które już pojawiły się (lub pojawią się w najbliższej przyszłości) w salonach i sklepach koncepcyjnych i zdecydowanie zasługują na uwagę.
Czytaj Więcej