Fotoreportaż

Gastronomiczna kolacja Antona Kochury i Aidara Bakirova w Soczi

17 maja w restauracji D.O.M. Najbardziej utytułowany szef kuchni Rostowa nad Donem Antoniem Kochurą udał się w trasę koncertową. Wraz z Aidarem Bakirovem zaprezentował unikalne menu z 8 inningów, któremu towarzyszy specjalnie wyselekcjonowane wina z kolekcji L-wine.

W menu: mus z wątroby kaczki, raki w śmietanie, przepiórka, śledź z Morza Czarnego, bok byka, śmietana z suszonymi morelami i pomelo z solonym karmelem.

Anton Kochura jest szefem kuchni restauracji Onegin Dacha i szefem marki grupy restauracji Good Restaurants, która obejmuje ponad 20 restauracji w Rostowie nad Donem. Jego flagowy projekt „Onegin Dacha” stał się najlepszą regionalną restauracją według magazynu GQ i znalazł się w 100 najlepszych restauracjach w Rosji przewodnika gastronomicznego Spoon Guide.

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Jak znaleźć pracę za granicą
Praca

Jak znaleźć pracę za granicą

Według Antal Rosji liczba Rosjan chcących wyjechać za granicę do pracy prawie się nie zmieniła w ciągu roku. 58% respondentów zgodziłoby się rozstać ze swoją ojczyzną na interesujące stanowisko wobec 59% rok wcześniej. Jednocześnie tylko 38% ankietowanych jest gotowych przenieść się do innego regionu Rosji. Dowiedziałem się, w jakich krajach Rosjanie chcą pracować, jak duże są szanse na znalezienie pracy i co warto robić.
Czytaj Więcej
Jakie są letnie imprezy firmowe w firmach
Praca

Jakie są letnie imprezy firmowe w firmach

Zwykle firmy organizują imprezy plenerowe w lecie. Ale w tym roku wiele cięć budżetów na imprezy firmowe. Na potwierdzenie tego - odmowy kilku dużych firm, aby mówić o swoich wakacjach. „Niestety nie możemy komentować - w tym roku nie planujemy organizować letnich imprez firmowych”. „Zawsze chętnie pomagamy, ale nie tym razem.
Czytaj Więcej
Czy warto kłamać podczas wywiadu?
Praca

Czy warto kłamać podczas wywiadu?

Członkowie naszej społeczności dyskutują, czy warto upiększyć swoje osiągnięcia w wywiadzie. Rozwiązaliśmy ten problem z przedstawicielami firm rekrutujących i dowiedzieliśmy się, w jaki sposób rekruterzy obliczają nieuczciwych kandydatów i w jakich przypadkach należy ich oszukać. Yulia Lysenko, dyrektor generalny działu Freework w Ankor zajmującym się personelem Każdy wywiad jest jak negocjowanie sprzedaży.
Czytaj Więcej
Jak wykonać zadania testowe
Praca

Jak wykonać zadania testowe

Evgenia Lyamkina, wiodący konsultant, dział detaliczny mody i urody, agencja główna Agencja Kontakt; Ostatnio wzrosła liczba etapów rozmów kwalifikacyjnych (nie tylko menedżerowie ds. Zasobów ludzkich, menedżerowie ds. Rekrutacji, ale także szefowie powiązanych funkcji rozmawiają z kandydatami), a same etapy obejmują inne i niektóre zadania.
Czytaj Więcej