Fotoreportaż

Gastronomiczna kolacja Antona Kochury i Aidara Bakirova w Soczi

17 maja w restauracji D.O.M. Najbardziej utytułowany szef kuchni Rostowa nad Donem Antoniem Kochurą udał się w trasę koncertową. Wraz z Aidarem Bakirovem zaprezentował unikalne menu z 8 inningów, któremu towarzyszy specjalnie wyselekcjonowane wina z kolekcji L-wine.

W menu: mus z wątroby kaczki, raki w śmietanie, przepiórka, śledź z Morza Czarnego, bok byka, śmietana z suszonymi morelami i pomelo z solonym karmelem.

Anton Kochura jest szefem kuchni restauracji Onegin Dacha i szefem marki grupy restauracji Good Restaurants, która obejmuje ponad 20 restauracji w Rostowie nad Donem. Jego flagowy projekt „Onegin Dacha” stał się najlepszą regionalną restauracją według magazynu GQ i znalazł się w 100 najlepszych restauracjach w Rosji przewodnika gastronomicznego Spoon Guide.

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups
Styl

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze Oleg Gitarkin jest liderem grupy Messer Chups i założycielem zespołu „Knife for Frau Muller”, którego życie sfotografowano na ulicy Pestel niedaleko szkoły Mukhinsky.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu

Narzekanie na ceny od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię materiałów, w których można kupić bardziej opłacalnie.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?
Styl

Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Raz w tygodniu Life wokół wzywa ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. W trzecim numerze - problem optymalnego wykorzystania wysokich sufitów, które często znajdują się w mieszkaniach typu Stalin.
Czytaj Więcej
W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent
Styl

W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w moskiewskich sklepach, i mówi, gdzie szukać nowych marek, najlepszych kolekcji i największych rabatów. Air Fashion Store Teatralny proezd, 3, s. 4 +7 (495) 621−78−91 Strona na Facebooku W sklepie Air Fashion można kupić przedmioty z kolekcji jesienno-zimowej za pół ceny; 50% zniżki dotyczy prawie całego asortymentu (z wyjątkiem perfum, okularów i linii Black Comme des Garcons - takie są zasady marki).
Czytaj Więcej