Fotoreportaż

Kolacja Ilyi Zakharov w Soczi

Pod koniec maja odbyło się oficjalne otwarcie letniego tarasu w restauracji The Bazar w kurorcie Gorki Gorod. Gastronomiczna kolacja dla zaproszonych gości odbyła się u szefa marki Ilyi Zakharov. Przedstawił gościom najbardziej uderzające kolory gastronomiczne! Lekkość, soczystość, sezonowość, delikatny smak i inspiracja są pewnie łączone w nowych daniach z letniego menu.

Podczas imprezy zaprezentowano 28 potraw (20 przekąsek z menu głównego i letniego, 4 dania główne, 4 desery). Ze wszystkich potraw goście polubili różowe chinkali z krewetkami, kalmarami i serem strachatella. Również sałatka z delikatną przepiórką, sałatą, wiśniami i smażonym jajkiem nie pozostała niezauważona - bardzo niezwykłe połączenie smaków. A orzeźwiający aksamit z truskawek i bazylii stał się liderem wśród deserów.

Oprócz nowości w kuchni, które każdy gość restauracji The Bazar może skosztować od 6 czerwca, zaprezentowano koktajle autora od kierownika baru Konstantina Elizarova. W zestawie przedstawiono 4 rataphia z unikalnymi paszami i zastosowaniem ciekłego azotu. A szef kuchni-sommelier Michaił Kuchin mówił o niezwykłych specjalnościach win prezentowanych na liście win w restauracji.

We wnętrzu letniego tarasu Bazar znajdują się warzywa w skrzynce z cache i miękkie sofy Yachtline klasy premium, dzięki czemu goście restauracji mogą czuć się jak najbardziej komfortowo i przyjemnie.

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej