Sprzęt szefów kuchni

Moskiewscy szefowie kuchni o ulubionych narzędziach kuchennych

Suvid Damien Duvio z Nobu

„Jest to jeden z najpopularniejszych przedmiotów wśród wyposażenia kuchni, można go znaleźć w prawie każdej restauracji. Jeśli w normalnym stanie coś można przechowywać przez dwa lub trzy dni, to po przetworzeniu w nieoczekiwany sposób może to potrwać nawet tydzień. Używając specjalnej maszyny próżniowej, umieszczamy produkt w opakowaniu próżniowym. Następnie w wymaganej temperaturze (najczęściej nie wyższej niż 60 stopni) doprowadzić do gotowości w suvid.

Syfon i strzykawki kulinarne autorstwa szefa kuchni Daniela Fipparda

„Używam syfonu do przygotowania kilku dodatków do potraw: robię piankę o różnych smakach - na gorący majonez lub piankę szampana na deser. Możesz również zrobić ciastka herbatnikowe z syfonem - bardzo lekkie ciasto drożdżowe wlewa się do syfonu, który z kolei napędzane gazem ”.

Indyjski wałek do ciastai gotować wyżywienie Oba Moskwa-Delhi

„Właściciele„ Moskwy-Delhi ”Galji i Johan kupili ten wałek do ciasta i deskę w sklepie z antykami w Delhi, gdzie sprowadzane są stare rzeczy z całego kraju. Są to być może najczęściej używane narzędzia w naszej kuchni, ponieważ na pewno będziemy gotować chleb indyjski : paraty, chapati, puri, roti. ”

PolentamaticIvan Shishkinz Delikatesów

W rzeczywistości polentamatic jest najwolniejszym mikserem na świecie: miedziany garnek stoi na kuchence, silnik jest zamocowany na górze, za jego pomocą łopatka bardzo powoli miesza masę, która jest gotowana w tym garnku. W rezultacie masa nie pali się, gotuje równomiernie, uwalniana jest odpowiednia ilość skrobi, polenta staje się prawidłową teksturą - ogólnie więc polentamatic jest dobry.

Samowar Victor Enin z Tea Height

„Kilka lat temu samowary były postrzegane jako coś przestarzałego, teraz przeżywają wyraźny renesans: bardzo wiele osób tonie w letnich domkach i na piknikach. Oczywiście niewiele osób używa ich poważnie, ale duże samowary pracują dla nas regularnie”.

Piekarnik parowy Vladimir Mukhin

„Podoba mi się również to, że podczas gotowania w piekarniku parowym zachowany jest naturalny kolor produktu. Goście często są zaskoczeni, gdy zamawiają gotowane warzywa, a my przyrządzamy gotowane w tej wspaniałej maszynie. Odwiedzający myślą, że warzywa są surowe, ponieważ na pierwszy rzut oka nie różnią się z nieleczonego. ”

Obejrzyj wideo: Gruzińska uczta toast. Szef Kuchni Leos Marani Levan Dumbowski. (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Sprzęt szefów kuchni, Następny Artykuł

Ilya Artemyev: „Nie jesteśmy urzędnikami, ale wiemy, jak z nimi współpracować”
Wywiad

Ilya Artemyev: „Nie jesteśmy urzędnikami, ale wiemy, jak z nimi współpracować”

Jesienią ubiegłego roku w Irkucku powstało Centrum Rozwoju i Wspierania Przedsiębiorczości. W przeciwieństwie do większości struktur o tej orientacji, ustanowionych przez władze regionalne i miejskie w całym kraju i działających w oparciu o fundusze budżetowe, CRPP w Irkucku jest niezależną organizacją non-profit, która współpracuje zarówno z administracją miasta, jak i innymi ośrodkami i funduszami wsparcia biznesu.
Czytaj Więcej
„Moskwa jest niebezpieczna, aby pozostać miastem bez przemysłu”: Maxim Reshetnikov - o gospodarce stolicy
Wywiad

„Moskwa jest niebezpieczna, aby pozostać miastem bez przemysłu”: Maxim Reshetnikov - o gospodarce stolicy

W ostatnich latach budżet Moskwy wcale nie rósł - wpływają na to nowe zasady płatności podatków dla spółek naftowych, które teraz trafiają nie tylko do stolicy. Moskwa stara się znaleźć brakujące pieniądze od lokalnych przedsiębiorców: wprowadza opłaty handlowe, weryfikuje umowy najmu lokali i sprzedaje aktywa niezwiązane z podstawową działalnością.
Czytaj Więcej
Finalista serialu „Piosenki” w TNT Maxim Freedom: „Masz czołg, a teraz musisz nim zarządzać”
Wywiad

Finalista serialu „Piosenki” w TNT Maxim Freedom: „Masz czołg, a teraz musisz nim zarządzać”

Nakhodka, sierpień 2015 r. Wszyscy świętują Dzień Miasta, na którym przyjechali uczestnicy międzynarodowego festiwalu muzycznego V-ROX. Wśród nich jest grupa SvoboDA z Władywostoku. Jej lider, 24-letni Maxim Anisimov, pali blisko sceny i podpisuje autografy dla nastolatków. Pisze muzykę i teksty dla grupy, nadal pracuje jako specjalista w dziale spraw młodzieży i jest sceptyczny wobec swojej edukacji jako ekonomisty.
Czytaj Więcej
Eugene Dyomin, SPLAT: „Ważne jest, aby pamiętać znaczenie tego, co robisz”
Wywiad

Eugene Dyomin, SPLAT: „Ważne jest, aby pamiętać znaczenie tego, co robisz”

Evgeny Dyomin jest tym samym dyrektorem SPLAT, który od 15 lat pisze listy o życiu do nabywców past do zębów. Obecnie pracuje dla niego 700 osób, a pasty z wiadomościami są sprzedawane w trzech tuzinach krajów. Upadek rubla zmusił firmę do ponownego rozważenia kosztów i zwrócenia większej uwagi na rynki zagraniczne, na których produkt z Rosji stał się bardziej atrakcyjny po cenie.
Czytaj Więcej