Karta gastronomiczna

Gdzie jeść i pić w Krasnej Polanie

Krasnaya Polyana od dawna przestała być osadą typu miejskiego. Dziś jest to duży klaster górski z całorocznymi kurortami, mnóstwem sklepów, rozrywki i restauracji na każdy gust - od pubów po znakomite restauracje. Dla nich dla Twojej wygody przygotowaliśmy mały przewodnik.

Gastro-pub „Old Boys”

ADRES: Medoveevka, st. Medoveevskaya, 19

CZAS PRACY: 10:00-23:00

ŚREDNIA KONTROLA: 1 000 rub.

 FACEBOOK

Odpowiednie miejsce dla osób, które chcą na chwilę oderwać się od świata zewnętrznego i naprawdę docenić urok relaksu w górskiej wiosce na wysokości 640 metrów nad poziomem morza, gdzie znajduje się gastro-pub z oryginalną kuchnią dla smakoszy i własnym piwem rzemieślniczym. Szczególną delikatność menu zapewniają potrawy z lokalnych produktów uprawianych lub zbieranych bezpośrednio w górach - miód, kasztany, grzyby, aromatyczne zioła, jagody, przepiórki z własnej farmy.

Restauracja „Triconi”

ADRES: Krasnaya Polyana, Michurina, 1

CZAS PRACY: 08:00-23:00

ŚREDNIA KONTROLA: 1500 rub.

FACEBOOK

Restauracja „Triconi” - kultowa restauracja w Krasnej Polanie z kuchnią inspirowaną górską przyrodą. Od pachnących farm i pachnących ziół w przepisach Krasnaya Polyana po dzikie sachalinskie i czarnomorskie przysmaki dające pocałunek w morzu. To tutaj najlepsze wina z południa Rosji i wyjątkowe odmiany lokalnego piwa rzemieślniczego z browaru górskiego. Restauracja została otwarta 6 lat przed igrzyskami olimpijskimi i jest znana daleko poza Soczi. Od 2014 roku z pewnością zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich restauracji w Krasnej Polanie według rankingu Tripadvisor.

Rosyjski dziedziniec „Rybino”

ADRES: Krasnaya Polyana, 2. dzielnica Sadovy, 83

CZAS PRACY: 10:00-20:00

ŚREDNIA KONTROLA: 1500 rub.

FACEBOOK

Główną atrakcją Rybino jest oczywiście pstrąg, który żyje w górskich jeziorach z czystą źródlaną wodą. Ryba ma szczególny smak, ponieważ żywi się wyłącznie naturalną żywnością. Tutaj zawsze możesz skosztować przysmaków świeżego mięsa i ryb, spróbować mleka koziego, znanego z jego użytecznych właściwości, poczuć wyjątkowy delikatny smak domowych serów, napić się górskiej herbaty ziołowej z naturalnym miodem i domowym dżemem.

Restauracja „Dynasty”

ADRES: Krasnaja Polana, Obrońcy Kaukazu, 76/3

CZAS PRACY: 08:00-22:00

ŚREDNIA KONTROLA: 1000 rub

 FACEBOOK

W tym roku gastronomiczne otwarcie Krasnej Polany. Restauracja urządzona jest w tradycyjnym alpejskim stylu - we wnętrzu jest dużo drewna, stoły wykonane są z kawałków wiekowych kasztanów. Kuchnia jest tradycyjna europejska, ale z subtelnymi nutami Kaukazu, co nadaje restauracji wyjątkowy urok. Goście twierdzą, że to tutaj najlepsza otwarta weranda w Krasnej Polanie oferuje widoki na góry Achishkho i Aibga. Lokalizacja jest idealna na śniadanie i romantyczne kolacje.

Esto-Zadok / Gorki City

Kawiarnia „Kikel”

ADRES: Krasnaya Polyana, estońska, 21 lat

CZAS PRACY: 12:00-01:00

ŚREDNIA KONTROLA: 800 rub

FACEBOOK

Mały zakątek Gruzji w Krasnej Polanie. Khinkali, Kharcho, Khachapuri, ajapsandal, lobio - to tylko niewielka część potraw, które są przygotowywane tutaj według starożytnych gruzińskich przepisów. Oferowane są im różnorodne gruzińskie sosy. Mały, przytulny pokój z bardzo przyjazną obsługą ma przyjazne spotkania po aktywnym wypoczynku.

Herbaciarnia PAPA PLOV

ADRES: Krasnaya Polyana, estońska, 27

CZAS PRACY: 10:00-24:00

ŚREDNIA KONTROLA: 1200 rub.

Papapłow

Jeśli chcesz poczuć się na Wschodzie, powinieneś zajrzeć tutaj. Kilka sal urządzonych w stylu europejskim i wschodnim, możliwość leżenia na poduszkach w pobliżu dastarkanu w oczekiwaniu na zamówienie różnych dań kuchni uzbeckiej - chaczapuri, samsa, jiz-byz oraz wszelkiego rodzaju pilaw i grill.

Restauracja „Wysokość 2320”

ADRES: Krasnaya Polyana, ul. Medoveya, 8/1

CZAS PRACY: 11:00-24:00

ŚREDNIA KONTROLA: 600 rub

FACEBOOK

Chcesz cieszyć się nowoczesną kuchnią czarnomorską w najwyższej restauracji Krasnaya Polyana? Więc jesteś tutaj. Restauracja oferuje panoramiczne widoki na góry Kaukazu, a dania mięsne i rybne nie pozostawiają nikogo obojętnym. Dla prawdziwych smakoszy szef kuchni zaoferuje sezonowe zestawy kuchni górskiej, przygotowywane z ziół, korzeni, jagód rosnących na zboczach gór Kaukazu.

Restauracja-bar „Gruszka”

ADRES: Krasnaya Polyana, ul. Medoveya, 8/1

CZAS PRACY: 11:00-24:00

ŚREDNIA KONTROLA: 600 rub

FACEBOOK

Restauracja-bar „Grusha” znajduje się w kurorcie Rosa Khutor na wysokości 1170 metrów nad poziomem morza. Koncepcja kuchni nie polega na ślepym kopiowaniu popularnych potraw, ale na tworzeniu ciekawszych przysmaków gastronomicznych. W restauracji znajduje się szeroka lista win rosyjskich winiarzy. To tutaj w górskim browarze warzone jest piwo rzemieślnicze, które można wypić w barze.

Budweis Original Pub

ADRES: Krasnaya Polyana, Achipsinskaya, 12

CZAS PRACY: przez całą dobę

ŚREDNIA KONTROLA: 1000 rub

VKontakte

Być może najbardziej wyjątkowe miejsce w swojej kuchni w Krasnej Polanie. Pub-pub w zupełnie nowym formacie, otwarty we współpracy ze słynną czeską marką piwa Budweiser Budvar. To tutaj możesz spróbować potraw z przysmakami gastronomicznymi i elementami kuchni molekularnej. W menu zawsze znajdziesz nowinki nowoczesnej kuchni z niezwykłą prezentacją, dzięki której poznasz niezwykłe doznania smakowe.

Obejrzyj wideo: Tuluś od (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Karta gastronomiczna, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej