Tak jak powinno

Jak wybrać awokado i usmażyć idealny stek?

Niektóre rzeczy wydają się łatwiejsze niż są, inne są na odwrót. W ciągu roku zebraliśmy kilka szczegółowych instrukcji, jak wybrać odpowiedni owoc awokado, smażyć steki i gotować tatar.


Jak gotować spaghetti?

Aby osiągnąć prawidłowy al dente, musisz znać kilka subtelności. O nich powiedział nam szef kuchni Andrea Galli, szef kuchni restauracji Osteria & Pizzeria Bolognetta.

CZYTAJ

Jak zrobić tatar?

Surowe mięso to także danie. Poprosiliśmy Tarasa Kiriyenko, szefa kuchni restauracji Touché, aby powiedział nam wszystko, co wie na temat tataru i wyjaśnił, jak zrobić to w domu.

CZYTAJ

Jak zrobić domowe lody?

Włochy słyną z lodów, a raczej lody. Mówimy, jak się różnią, a także jak gotować gelato w domu.

CZYTAJ

Jak wybrać awokado?

W 2018 r. Szefowie kuchni jednogłośnie uznali, że produktem roku jest awokado. Wyjaśniamy, jakie są odmiany, jaka jest między nimi różnica i jak wybrać ten owoc.

CZYTAJ

Jak wybrać persimmon?

Persimmon jest głównym owocem zimnego sezonu i ma wielu fanów. Jednak wybór słodkich owoców nie zawsze działa za pierwszym razem - wyjaśniamy, jak to zrobić.

CZYTAJ

Jak usmażyć soczysty stek?

Idealny stek można gotować w domu. Poprosiliśmy Tahira Kholikberdiewa, właściciela sklepu Adam's Rib i restauracji Southerners, aby powiedział nam, jak sam to robi.

CZYTAJ

Obejrzyj wideo: Łatwy przepis na stek i chipsy z avokado! MUSISZ TO ZOBACZYĆ! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Tak jak powinno, Następny Artykuł

Voskhod: Jak agencja reklamowa z Jekaterynburga otrzymała Cannes Lions
Wykonane przeze mnie

Voskhod: Jak agencja reklamowa z Jekaterynburga otrzymała Cannes Lions

Na początku lata agencja reklamowa Voskhod z Jekaterynburga otrzymała siedem nagród na międzynarodowym festiwalu reklamowym w Cannes Lions za projekt społeczny „Make Officials Work”. Dla niego doły na drogach zostały zaprojektowane jako portrety urzędników miejskich. Współzałożyciel agencji i dyrektor kreatywny Andrei Gubaidullin opowiedział o historii firmy, jej najbardziej znaczącym sukcesie i planach na przyszłość.
Czytaj Więcej
Jak Petersburger uruchomił usługę szybkiej sprzedaży samochodów
Wykonane przeze mnie

Jak Petersburger uruchomił usługę szybkiej sprzedaży samochodów

Najpopularniejszym sposobem sprzedaży używanego samochodu jest umieszczenie reklamy na Auto.ru, Avito lub innej tablicy ogłoszeń. W pierwszej połowie 2014 r. W Rosji sprzedano 2,89 mln samochodów. Usługa Carprice działa jako pośrednik między właścicielem samochodu a sprzedawcą. Rozpoczęło się w lipcu, od tego czasu podłączyło do systemu ponad 500 dealerów i osiągnęło obrót w wysokości 1,5 miliona dolarów miesięcznie.
Czytaj Więcej
Krawiectwo niezależne: Getwear i jego internetowy projektant dżinsów
Wykonane przeze mnie

Krawiectwo niezależne: Getwear i jego internetowy projektant dżinsów

Jacob Karda, jego żona i partnerzy popełnili trzy błędy, tworząc własny projekt - internetowy projektant dżinsów. Najpierw przy wyborze biura projektowego, a potem przy zatrudnianiu programistów. Przedłużyło to uruchomienie projektu o dwa i pół roku i zwiększyło koszty dziesięciokrotnie. Partnerzy popełnili trzeci błąd, już zaczynając: rynek amerykański nie był zainteresowany ich ofertą.
Czytaj Więcej