Komentarz

Dyrektor restauracji Carl's Jr. w „Galerii” - o przyszłej sieci w Petersburgu

W weekendy, na terenie gastronomicznym centrum handlowego Gallery, po ponad półrocznej przerwie burger Carl's Jr. ponownie się otwierał Były właściciel franczyzy, Bright Star, w styczniu 2015 r., Ogłosił zamknięcie wszystkich restauracji w Petersburgu i Nowosybirsku ze względu na „panującą sytuację gospodarczą” i odmowę amerykańskich partnerów przedłużenia licencji w Rosji. Jak dowiedział się Paper, nowym właścicielem franczyzy była LLC Investment and Construction Group Fort IS, spółka, o której prawie nic nie wiadomo, poza tym, że jest zarejestrowana w Kaliningradzie. Życie wokół spotkało CEO restauracji Carl's Jr. w „Galerii” Anny Runowej i dowiedziałem się od niej, jak sieć będzie się dalej rozwijać w Petersburgu.

Anna Runova

dyrektor restauracji Carl's Jr. w „Galerii”

Pracownicy, którzy wcześniej pracowali dla firmy, wrócili do restauracji. Oznacza to, że jest to całkowicie stara kompozycja. Marka jest taka sama, nic się nie zmieniło, z wyjątkiem wyglądu menu - wszystko zostało zachowane pod względem składu. Polityka cenowa pozostała taka sama.

Jeśli chodzi o plany rozwoju, planujemy po prostu wrócić na rynek do naszych klientów. Nowe restauracje zostaną otwarte. W ciągu zaledwie dziesięciu dni, maksymalnie dwóch tygodni, otworzyliśmy stacjonarną restaurację w centrum handlowym Aura - w tym samym miejscu, w którym byłem wcześniej.

Wszyscy są bardzo szczęśliwi, że wróciliśmy. Kiedy podnieśliśmy okiennice, ludzie w korytarzu klasnęli. Czekali na nas. Nie spodziewaliśmy się takiej reakcji, jest miło.

pokrycie:jackiembarr

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej