Komentarz

Dyrektor restauracji Carl's Jr. w „Galerii” - o przyszłej sieci w Petersburgu

W weekendy, na terenie gastronomicznym centrum handlowego Gallery, po ponad półrocznej przerwie burger Carl's Jr. ponownie się otwierał Były właściciel franczyzy, Bright Star, w styczniu 2015 r., Ogłosił zamknięcie wszystkich restauracji w Petersburgu i Nowosybirsku ze względu na „panującą sytuację gospodarczą” i odmowę amerykańskich partnerów przedłużenia licencji w Rosji. Jak dowiedział się Paper, nowym właścicielem franczyzy była LLC Investment and Construction Group Fort IS, spółka, o której prawie nic nie wiadomo, poza tym, że jest zarejestrowana w Kaliningradzie. Życie wokół spotkało CEO restauracji Carl's Jr. w „Galerii” Anny Runowej i dowiedziałem się od niej, jak sieć będzie się dalej rozwijać w Petersburgu.

Anna Runova

dyrektor restauracji Carl's Jr. w „Galerii”

Pracownicy, którzy wcześniej pracowali dla firmy, wrócili do restauracji. Oznacza to, że jest to całkowicie stara kompozycja. Marka jest taka sama, nic się nie zmieniło, z wyjątkiem wyglądu menu - wszystko zostało zachowane pod względem składu. Polityka cenowa pozostała taka sama.

Jeśli chodzi o plany rozwoju, planujemy po prostu wrócić na rynek do naszych klientów. Nowe restauracje zostaną otwarte. W ciągu zaledwie dziesięciu dni, maksymalnie dwóch tygodni, otworzyliśmy stacjonarną restaurację w centrum handlowym Aura - w tym samym miejscu, w którym byłem wcześniej.

Wszyscy są bardzo szczęśliwi, że wróciliśmy. Kiedy podnieśliśmy okiennice, ludzie w korytarzu klasnęli. Czekali na nas. Nie spodziewaliśmy się takiej reakcji, jest miło.

pokrycie:jackiembarr

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie
Komentarz

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie

W grudniu zespół Burger Heroes obiecał otworzyć nowe miejsce w kinie Pushkinsky w zaledwie 14 dni zamiast zwykłych trzech miesięcy. Raporty z pracy wykonywanej każdego dnia pojawiały się na Facebooku na stronach właściciela Burger Heroes Igor Podstreshny i ​​jego partnera, projektu Local Food, z którym zajmuje się Nastya Kolesnikova.
Czytaj Więcej
„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.
Komentarz

„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.

W Rosji ukazał się nowy magazyn internetowy dla młodych rodziców „Nie, w porządku”. Jego twórcy oferują alternatywny pogląd na rodzicielstwo, porównując się z popularnymi forami dla matek i ojców, którzy ich zdaniem ignorują autoironię, zdrowy rozsądek i krytyczne podejście do błędów. Do tej pory na stronie opublikowano skromną ilość materiałów - na przykład tutaj możesz obejrzeć zdjęcia „gównianych rodziców” i zapoznać się z „przebiegiem młodego ojca”.
Czytaj Więcej