Komentarz

Mir nie jest bez dobrych ludzi: jak teraz zapłacić rachunek w Dr. Zhivago

„Akceptujemy tylko gotówkę, a także karty nowego systemu płatności Mir” - teraz każdy odwiedzający wielką kawiarnię „Dr. Zhivago” słyszy to zdanie. W innej restauracji Aleksandra Rappoporta, „chińskim liście”, oferują opłacenie rachunku kartą China UnionPay. Życie wokół dowiedziało się od restauratora, co spowodowało takie zmiany, i zapytało go o plany na przyszłość.


Alexander Rappoport

restaurator

Teraz często mówią o zastępowaniu importu. W naszych restauracjach jest wiele rosyjskich produktów - jest to absolutnie normalne. Ale dlaczego mielibyśmy ograniczać się tylko do jedzenia? System płatności „Mir” jest prawdopodobnie jednym z głównych dzisiaj i być może jedynym rosyjskim produktem finansowym. Uważamy, że wymaga to dość aktywnego wsparcia, dlatego postanowiliśmy wprowadzić płatności kartami kredytowymi Mir w restauracji Dr. Zhivago (i prawdopodobnie w Woroneżu). Dlatego chcemy przyciągnąć ludzi do systemu: odpowiada to zadaniu, przed którym stoimy wszyscy, a mianowicie wsparciu rosyjskiego produktu i koncepcji restauracji. Rzeczywiście jasna koncepcja jest ważna dla restauracji i uwielbiamy ją, gdy jest zmaksymalizowana.

W restauracji „Chinese Certificate” od dawna wprowadzamy płatności kartami China UnionPay, a teraz postanowiliśmy zostawić tylko ten system płatności. Oczywiście ma to trochę ironii: chiński system płatności UnionPay (choć oparty na platformie American Express) w chińskiej restauracji. Przynajmniej jest to eksperyment. Zobaczmy, jak się zakorzenia.

Odwiedzający nie powinni mieć problemów. Natychmiast ostrzegamy, że akceptujemy tylko niektóre karty. Na całym świecie możesz przyjechać wszędzie i usłyszeć: „Akceptujemy tylko American Express” lub, przeciwnie, „Nie akceptujemy American Express”. To jest normalne Ponadto każda z naszych restauracji ma bankomat.

Teraz nie jest to bardzo prosty czas, ale tutaj wszystko jest normalne. Od dawna stawiamy na rosyjski produkt i wszystko, co z nim związane. Koncepcja większości naszych restauracji oparta jest na rosyjskim produkcie: nie jest to tak rosyjski przepis jak w Dr. Zhivago, ale produkty jak w Erwinie. Restauracja RiverMoreOkean, w której może być każda kuchnia, ale 80-90% produktów będzie krajowych produkcja

Jeśli chodzi o plany, chcemy głębiej rozwinąć już rozpoczęte projekty. Niedawno otworzyliśmy drugą restaurację, Woroneż, i chcemy zrobić jeszcze trzy lub cztery takie rzeczy do końca roku. Myślimy również o kolacji z rybami. Teraz budujemy nową kawiarnię Cook'kareku w Mega Khimki. Do końca roku planujemy stworzyć dwa lub trzy nowe zakłady i otworzyć ekskluzywną restaurację rybną o kryptonimie „Beluga”.

Obejrzyj wideo: The Godfather (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

„O tak! Jedzenie!”, Chińskie kino, „Humble Hero” Mario Vargas Llosa
Weekend

„O tak! Jedzenie!”, Chińskie kino, „Humble Hero” Mario Vargas Llosa

Gdzie iść „Och tak! Jedzenie!” KIEDY: 13-14 lutego GDZIE: Okhta-Park Resort CENA: Bezpłatnie Pierwszy zimowy festiwal jedzenia na świeżym powietrzu. Głównymi miejscami są otwarta kuchnia, w której szefowie kuchni będą gotować oryginalne dania nie więcej niż 200 rubli co godzinę, oraz odwiedzające kuchnie BB & Burgers, Leopold, Pedro & Gomez w Larisa, Bureau, Mad Dogs i Deli ”,„ Doubleby ”,„ Hominy ”,„ Morze produktów ”,„ Nóż po prawej, widelec po lewej ”i inne.
Czytaj Więcej
Pokaz japońskich perkusistów, klasa mistrzowska z grupy „ZIP” i nowych „Feminologów”
Weekend

Pokaz japońskich perkusistów, klasa mistrzowska z grupy „ZIP” i nowych „Feminologów”

Wydarzenia miejskie Na zdjęciu: wykład SMM w Medialectorium we Władywostoku Wykład „Jak opublikować swoją książkę?” Medialectorium o tym, jak publikować Przydatna sala wykładowa dla początkujących i po prostu ciekawi. Podczas spotkania mówca Alexandra Zaskaleto podzieli się swoim osobistym doświadczeniem i podpowie, gdzie szukać inspiracji, kogo pokazać i jak opublikować swoją pracę.
Czytaj Więcej
Park Live na wystawie osiągnięć gospodarczych, Dzień Dostojewskiego, zdrowy weekend w Nikola-Lenivets i 12 innych wydarzeniach
Weekend

Park Live na wystawie osiągnięć gospodarczych, Dzień Dostojewskiego, zdrowy weekend w Nikola-Lenivets i 12 innych wydarzeniach

PIĄTEK 27 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +16 Noc: +9 SOBOTA 28 czerwca Pochmurny dzień: +13 Noc: +7 NIEDZIELA 29 czerwca Pochmurno z polanami Dzień: +17 Noc: +7 Piątek, 27 czerwca 17: 00-22 : 00 Park Live Festival Festiwal, który odbywa się w tym roku pod hasłem „Wielki festiwal dla dużego kraju”, w pełni go uzasadni i potrwa trzy dni - lista gwiazd jest bardzo cętkowana.
Czytaj Więcej