Ciekawe

Bar sałatkowy Fresh & ko

Kawiarnia Fresh & ko została otwarta w galerii sztuki na skarpie Savvinskaya. Zgodnie z ideą właścicieli format instytucji to bar sałatkowy, w którym podczas przerwy na lunch można jeść zdrowe i zdrowe fast foody.

Twórcy kawiarni Anastasia i Enrique przyjrzeli się koncepcji na Zachodzie (para mieszkała przez jakiś czas w Paryżu) - tam podobny format lokali jest popularny wśród pracowników biurowych. W trybie testowym bar sałatkowy został otwarty pod koniec 2012 roku. Menu oparte jest na sałatkach, a na życzenie gości składa się z ponad czterdziestu składników, w tym warzyw i owoców, mięsa, owoców morza, serów, jajek, orzechów i grzanek. Dla miłośników znanych przepisów są gotowe „Cezar”, „Grecki”, „Caprese” i kilka innych sałatek.

Oprócz sałatek w menu znajdują się zupy, bułki, kanapki, makaron i sushi. Na deser można zamówić sałatkę owocową, jogurt, ciastka, ciastka. Napoje Fresh & Ko obejmują świeżo wyciskane soki, kawę i herbatę.
Są ustawione posiłki za 330 i 225 rubli. Pierwszy obejmuje sałatkę według indywidualnego przepisu z trzech składników, zupę dnia lub pół bułki, a także napój. Drugi składa się z gotowej sałatki, napoju i deseru. Większość potraw przygotowuje się na miejscu przed zwiedzającymi.

Podczas gdy Fresh & ko działa tylko w dni powszednie, ponieważ jest przeznaczony głównie dla pracowników lokalnych biur, wkrótce bar sałatkowy można również odwiedzać w weekendy, gdy galeria jest w pełni funkcjonalna. Twórcy kawiarni planują rozwinąć Fresh & ko jako sieć barów sałatkowych w całej Moskwie.

Menu

Projektant Sałatek:

 

Baza sałatkowa (góra lodowa, kukurydza, romano, rukola, mix sałat, makaron)

 

130 rubli

Składniki (warzywa)

 

od 15 do 35 rubli

Składniki (mięso)

 

od 35 do 45 rubli

Składniki (owoce morza)

 

od 35 do 45 rubli

Składniki (Sery)

 

od 35 do 45 rubli

Składniki (owoce)

 

35 rubli

Gotowe sałatki:

  

Cezar

 

260 rubli

Grecki

 

200 rubli

Caprese

 

190 rubli

Nicoise

 

230 rubli

„Lato”

 

200 rubli

Z krewetkami

 

260 rubli

Włoski

 

260 rubli

Napoje:

  

Świeże soki

 

150/190 rubli

Kanapki, makarony, bułki zależą od „Oferty dnia”.

Bar sałatkowy Fresh & ko

Nasyp Savvinskaya, zm. 23
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 09:00 do 20:00
Strona na Facebooku

Obejrzyj wideo: Ekipa FIT&FRESH Salad Bar. #EatWell (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej