Ciekawe

W Moskwie powstanie platforma do testowania restauracji

Kulinarny coworking pod marką Local Food pojawi się w Moskwie przed końcem roku. Według Kierownika Projektu Anastasii Kolesnikowej, Życie w okolicy, wstępnie, strona będzie działać na początku listopada.

„Teraz przeprowadzamy naprawy, a data otwarcia zależy w dużej mierze od rozwiązania wszystkich problemów technicznych. Coworking zostanie otwarty na stacji metra Sokol, gdzie wcześniej kilka razy prowadziliśmy City Food Market”, powiedziała .

Według Kolesnikova stronę można również nazwać restauracją testową lub eksperymentalną. Porównuje projekt z roślinami powszechnymi w Związku Radzieckim.

„Przygotowujemy warsztaty produkcyjne, na podstawie których będzie można robić posiłki, oraz studio kulinarne dla warsztatów w połączeniu z Just Cook. Początkujący będą mogli wynająć te pokoje, aby przetestować swoje projekty gastronomiczne. Mówiąc prosto, możesz wynająć platformę na miesiąc i otworzyć w jej bazie jest kawiarnia - wyjaśniła.

Planuje się, że wynajęcie pokoju na jeden dzień będzie kosztować trzy tysiące rubli. „Cena nie jest ostateczna, ale w każdym razie będzie tańsza niż wynajem warsztatu na długi czas” - mówi Anastasia Kolesnikova.

Również na stronie zostanie otwarta kawiarnia, w której można kupić produkty przygotowane przez uczestników coworkingowych.

Obejrzyj wideo: Polska Wschodnia na start! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Produkty do ust
Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.
Czytaj Więcej
Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach
Kosmetyki

Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach

Lato to gorący sezon nie tylko dla biur podróży, ale także dla Twojej skóry. Na wakacjach na morzu lub w weekendy przy basenie potrzebuje opieki, która znacznie różni się od codzienności. Nauczyliśmy się od eksperta, jak dbać o skórę przed, w trakcie i po wakacjach, a także zebraliśmy fundusze, które pomogą w tym.
Czytaj Więcej
Pachnie wiosną: 7 perfum
Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum. Tekst Julii Vakhoniny Hermès Un Jardin sur la Lagune 7,305 rubli W 1884 r. Anglik Frederic van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie selekcjonował przez długi czas.
Czytaj Więcej