Ciekawe

Dmitrij Zotov otworzy nową restaurację

Szef kuchni Dmitrij Zotov wraz z sommelierem Siergiejem Kryłowem otwierają nową restaurację - tym razem z oryginalną chińską kuchnią. Instytucja, która rozpocznie pracę wiosną, być może w kwietniu, na ulicy Leśnej, będzie nazywać się „Madame Wong” - powiedzieli Life wokół przedstawiciele restauracji.

W ramach przygotowań do otwarcia Dmitrij Zotow udał się do Azji i studiował cechy gastronomiczne w lokalnych megamiastach i prowincjach. Menu Madame Wong obejmie na przykład dim sum w stylu Szanghaju i curry z Haina. Osobna sekcja poświęcona będzie chińskiemu grillowi z autorskimi marynatami szefa kuchni.

„Madame Wong”

Adres: Ulica leśna

Czas pracy:
jeszcze nieznane

Przypuszczalnie otworzy się: wiosna 2015 r

Jeśli chodzi o napoje, domowe wino ryżowe nasycone różnymi składnikami, takimi jak cytrusy lub korzenie, zostaną dodane do listy win. Ponadto obiecują koktajle alkoholowe w azjatyckim stylu. Średni czek w Madame Wong wyniesie 1500 rubli.

Teraz Zotov i Krylov już pracują nad dwoma wspólnymi projektami - Zotman Pizza Pie oraz Haggis Pub & Kitchen.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”
Cotygodniowe rabaty

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”

Rabaty Yoox Kolejna promocja zagranicznego punktu internetowego: do 22 października włącznie, 25% zniżki na imponującą ilość towarów. Poszukaj produktów oznaczonych „dodatkowe 25% zniżki”, rabat aktywowany jest w sekcji „Moje zakupy”. Ponadto EMS jest nadal bezpłatny. Imago moskiewska marka odzieży damskiej w eleganckim formacie casual ogłosiła dwudniową kampanię z 40% rabatem na kolekcję jesienną.
Czytaj Więcej
Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym
Cotygodniowe rabaty

Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym

Co tydzień Life around dowiaduje się, co nowego w Moskwie i sklepach internetowych, i mówi o tym, gdzie możesz teraz skorzystać z rabatów i promocji. W nowym wydaniu - dziesięć niedrogich sklepów, w których można teraz znaleźć wyprzedaż sezonową. Zara Home - do 60% Zarahome.com Sprzedaż w Zara Home to już drugi miesiąc.
Czytaj Więcej