Ciekawe

Kiosk z hamburgerami Hamam otwarty w manufakturze Trekhgornaya

W „Three Mountain Manufory” otwarto kiosk z daniami kuchni tureckiej, zabierając hamam Hamam. O tym życiu wokół powiedział właściciel kawiarni Mark Efros.

Według Efrosa postanowił otworzyć własny kiosk, zainspirowany festiwalami gastronomicznymi w mieście. Równolegle z rozwojem kawiarni Efros nadal pracuje w firmie deweloperskiej i zajmuje się nieruchomościami.

W hamamie Hamam nie ma stołów i trwają negocjacje z administracją manufaktury Trekhgornaya w celu ustalenia miejsc siedzących w pobliżu kiosku.

W menu znajduje się „mokry” burger z Stambułu, którego bułki są przygotowywane na specjalnej parze (160 rubli), turecka ayvalyk kanapka z tureckim salamem, serem, warzywami i tajnym sosem (200 rubli), zimna zupa tarator z ayranem, jajkiem, rzodkiewką i kiełbasa salam (90 rubli) i tost z turecką kiełbasą salam i serem (95 rubli).

Hamburger Hamam

Adres: Ulica Rochdelskaya, dom 15, budynek 1, „Manufaktura trzech gór”, 1. dziedziniec

Czas pracy:
Pn – Pt: od 10:00 do 19:00

Instagram

Z napojów są Ayran (95 rubli), kawa (60 rubli) i tureckie napoje bezalkoholowe (50 rubli). Gdy kawiarnia działa w trybie testowym, niektóre elementy pojawią się w menu dopiero 6 lipca. Ponadto w hamamie Hamam nie można jeszcze zapłacić kartą. Planuje się, że usługa pojawi się przed 10 lipca.

A przed końcem lata Efros otworzy kolejny kiosk z tureckim jedzeniem, ale gdzie i kiedy tkwi tajemnica.

Obejrzyj wideo: ТУРЦИЯ КЕМЕР 2019, ИЮНЬ ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР ОТЕЛЯ MEDER RESORT HOTEL 5 ULTRA ALL INCLUSIVE (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej
„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”
Odkrycie tygodnia

„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”

„Butcher's Pie” Adres: ul. Novy Arbat, 17 godzin: nie-czw. Od 11:00 do 00:00, piątek-sobota do 01:00 Przeciętny rachunek: 1500 rubli facebook W menu jest naprawdę dużo ciast, są bardzo różne: tureckie łodzie pide, kishi , pizze, a nawet kruche. Mają także wszystkie dodatki: są placki rybne, pizza z czterema serami, odmiany owoców morza i ciasto z podrobów z kurczaka.
Czytaj Więcej
„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek
Odkrycie tygodnia

„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek

Coffee Shop Point 242 Mała rodzinna kawiarnia na ulicy Petra Romanova w pobliżu stacji metra Kozhukhovskaya. Według jego właściciela, Artema Sorokina, głównymi inspiratorami są kawiarnie Good Enough, West 4, Double B, czarna spółdzielnia i Les. Właściciel wykonał wszystkie meble w kawiarni ze swoim bratem. Na przykład stół barista został zmontowany z palet.
Czytaj Więcej