Ciekawe

Na „Lermontowski Prospekt” otworzył bar sklepowy „Papa Kraft”

Niedaleko stacji metra „Lermontowski Prospekt” otworzono sklepowe piwo rzemieślnicze „Papa Kraft”. O tym życiu wokół powiedział jego właściciel Fedor Zacharchenko.

Papa Kraft zajmuje powierzchnię 30 metrów kwadratowych. Wewnątrz - dwa blaty i stół, przeznaczone na 10 miejsc. Oferuje ponad 60 odmian rosyjskiego i importowanego piwa rzemieślniczego w butelkach i 12 do butelkowania.

Na przykład z butelki piwa tutaj można znaleźć Jaws Anteater (170 rubli), Vasileostrovsky Doctor Faust (190 rubli), De Molen Heaven & Hell (430 rubli), Nogne O Vic Abstract (390 rubli), Straffe Hendrik Quadrupel (300 rubli) ), Lindemans Faro (170 rubli) i Brewfist Spaghetti Western (400 rubli).

Papa Kraft

Adres:Lermontowski Prospekt, budynek 8

Czas pracy:
11:00-23:00

Numer telefonu: +7 (968) 459-12-28

VKontakte

Teraz na kranach i na półkach. Odpowiadamy na wiele pytań: „tak, oczywiście asortyment butelek się powiększy!” Nawiasem mówiąc, na kranie znajduje się eksperymentalna IPA z browaru Trigger - IPA 005. Jak można się domyślać, IPA, podobnie jak wiele innych odmian tego browaru, gryka - to znaczy z dodatkiem gryki. Bardzo interesująca pozycja! I tylko 130 rubli za 0,4! ;) #papacraft # piwo #craftbeer # papacraft # piwo dom # piwo # piwo rzemieślnicze # julebino # vykhino # lyubertsy # prospekt Lermontowski

Zdjęcie opublikowane przez browar PAPA KRAFT (@papa_craft) 24 lipca 2015 o 4:28 PDT

Możesz wziąć VictoryArt Brew Red Machine litr za 250 rubli, Trigger Baltic Porter lub Jaws APA za 290 rubli za wyciek. Szklanka 0,4 litra kosztuje 120-150 rubli.

Piwo w barze serwuje proste przekąski, takie jak frytki i kiełbaski. Ponadto goście mogą przychodzić z przekąskami.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej