Ciekawe

Kawiarnia „KM20” zmieniła menu, szefa kuchni i koncept

Kawiarnia „KM20”, która działa w tym samym sklepie odzieżowym, uruchomiła się ponownie w nowym formacie. Teraz jest to instytucja zdrowego wegetariańskiego jedzenia, przedstawiciele instytucji powiedzieli Life wokół.

„Możemy bezpiecznie nazwać kawiarnię KM20 pierwszą funkcjonalną kawiarnią w Rosji. W naszej interpretacji oznacza to fundamentalne odrzucenie produktów, które nie czynią nas lepszymi i zdrowszymi”, mówi kawiarnia.

KM20 mówi, że do gotowania używa się tylko świeżej żywności bogatej w witaminy i minerały. Nowym szefem kuchni tej instytucji był Ivan Dubkov, który wcześniej kierował kuchnią Dream Industries (Zvooq, Teorie i praktyki, Bookmate).

„KM20”

Adres:Most Kuznetsk, dom 20

Czas pracy:
od 11:00 do 23:00

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (495) 623-78-88

Wszystkie potrawy, w tym chleb, ciasta, makarony i lody, są przygotowywane w KM20 w prywatnej kuchni. „Możemy być pewni, że na żadnym etapie pracy produkty chemiczne, konserwanty, nawozy i wzmacniacze smaków i zapachów nie dostały się do produktów” - powiedziała instytucja.


Menu obejmuje frytki dyniowe z sosem miętowym (300 rubli), gazpacho z malinami i lodami awokado (350 rubli), zupa kremowa z pieczonymi warzywami z suszonymi pomidorami i kwaśną śmietaną nerkowca (350 rubli) oraz domowy makaron pełnoziarnisty z gorącym Sos awokado (550 rubli). Instytucja ma również pizzę z mąki pełnoziarnistej bez drożdży i sera bez podpuszczki: pizza na zielonym cieście ze świeżymi pomidorami i bazylią (550 rubli) oraz pizza na czarnym cieście z pieczonymi warzywami i sosem musztardowo-miodowym (550 rubli) .

Lody w restauracji przygotowywane są bez mleka, śmietany, cukru i sztucznych składników (100-150 rubli). Przygotowuje się tu także desery bez cukru, jajek i białej mąki, a nawet bez obróbki cieplnej. To na przykład „Snickers” (100–400 rubli), trufla (100–400 rubli) i ciasto czekoladowe (250 rubli). Z napojów - koktajli przygotowywanych bez lodu (350 rubli), markowego napoju z kiełkującego ziarna zawierającego enzymy (150 rubli), soki (350 rubli), napoje bezalkoholowe (600 rubli) i koktajle bezalkoholowe (250 rubli). Jest też mleko orzechowe (300 rubli) z migdałów, orzechów włoskich i orzechów laskowych.

Menu w kawiarni mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Na przykład wiosną pojawią się napoje bezalkoholowe i napoje z młodych pędów roślin iglastych, a latem do potraw zostaną dodane młode pokrzywy, liście mniszka lekarskiego i inne dzikie rośliny.

Przeciętny czek w kawiarni wynosi 1000 rubli.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”
Filmy tygodnia

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”

Dzień Niepodległości: Odrodzenie Dzień Niepodległości: Reżyser Reżyser Roland Emmerich Obsada Mike Monroe, Liam Hemsworth, Joe King, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Jesse Asher Master of Universe Destruction i autor pierwszego Dnia Niepodległości Roland Emmerich powraca z podwójną kontynuacją obce siły w przeddzień głównego święta w Ameryce.
Czytaj Więcej
Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu
Filmy tygodnia

Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu

Epoka lodowcowa: kolizja jest nieunikniona Epoka lodowcowa: kurs kolizyjny Reżyseria: Mike Termeyer, Galen T. Chu Animacje Minęło prawie 15 lat od pierwszej epoki lodowcowej i nadszedł czas, aby przyznać, że ta seria powinna zakończyć się dawno temu, ale z jakiegoś powodu trwa - letnia cisza, zero oczekiwań, potrzeba zabrania dzieci przynajmniej na weekend w lipcu prowadzi do powrotu katastrofy z kreskówek.
Czytaj Więcej
„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”
Filmy tygodnia

„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”

„Ochroniarz zabójcy” Reżyser: Patrick Hughes Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson nie próbują w letniej akcji komediowej Londyński ochroniarz Michael Bryce (Ryan Reynolds) był zszokowany dwa lata temu - zabił japońskiego dilera pistoletem o nazwie Kurosawa. Później zostaje przydzielony do wiecznego krzyczenia, gotowy wybuchnąć w dowolnym momencie zabójcą Dariusem Kincaidem (Samuel L.
Czytaj Więcej
„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”
Filmy tygodnia

„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”

Nieprzerwane Nieprzerwane Reżyseria: Angelina Jolie Obsada: Jack O'Connell, Donald Gleason, Takamasa Ishihara Historia bohatera II wojny światowej, Louisa Zamperiniego, który zasłynął przed wojną jako wybitny biegacz, podczas którego rozbił się nad Pacyfikiem i wpadł w dziwkę 47 dni, a potem na japoński statek i dostanie się do obozu koncentracyjnego na dwa lata.
Czytaj Więcej