Nowe miejsce

Camorra w Kovensky Lane

Zespół browaru AF Brew (Nikita Filippov, Dmitrij Buldakov i Artyom Kolchukov) wraz z partnerem Konstantin Lyalin otworzyli drugi projekt - bar Camorra na Kovensky Lane, w którym już działa hostel, bufet Malysh i warsztat rowerowy. Podobnie jak w niedawno uruchomionym Paninaro i Co-op Garage, przygotowywana jest tutaj pizza, ale jednocześnie pozostają wierne sobie, a raczej rzemieślnicze piwo. Miejsce okazało się mniejsze niż Redrum, ale zadania tutaj były pierwotnie inne.

W sumie Camorra ma dwie małe sale, w sumie 30 miejsc. Drugi to producent pizzy, który jest również szefem kuchni, Dmitrijem Parsky. Menu jest krótkie, wszystkie pozycje pasują do lustra powyżej paska. Są to cztery lub sześć odmian pizzy (która nie jest już w stanie wytrzymać kuchni) z tradycyjnym, ale nie zahamowanym zestawem składników - kozim serem i dynią, salsichcha, wołowiną i pieczoną papryką, anchois i oliwek. Zamierzają dodać kolejną wegetariańską pizzę, w dłuższej perspektywie - małą linię włoskich deserów.

Pomimo faktu, że Camorra bardziej koncentruje się na opinii publicznej, birgiks ma też wiele radości - bogata kolekcja piwa butelkowanego. Istnieją również unikalne przedmioty, na przykład linia z duńskiego browaru Amager, poświęcona siedmiu grzechom głównym, piwo z niemieckiego browaru Brau Kunst Keller i niektóre odmiany szkockiego psa browarniczego. Najdroższa z butelek - wino pszeniczne Alesmith - kosztuje 1790 rubli za 750 mililitrów; te, które są tańsze, kosztują 350-400 rubli. Cydr jest również wlewany do baru z trzema odmianami piwa produkowanymi przez AF Brew - ciemne piwo pszeniczne z meksykańskim wędzonym pieprzem Equinox, popularne Ingria Pale Ale, szeroko reprezentowane w barach w Petersburgu oraz amerykański ale Hoppy Surf.

Camorra

Pizzeria w stylu neapolitańskim
z piwem rzemieślniczym Af Brew

Adres: Kovensky Lane, 14

Czas pracy: 14:00-23:00


Wnętrze baru zajmowali się ci sami projektanci, którzy zaprojektowali Redrum - Sergey Semich i Anastasia Artemyeva. Przy niewielkim budżecie wybrali proste meble w lokalnych sklepach, posprzątali podłogę i sufit, pozostawili ściany w oryginalnej formie i dali je rozerwać na kawałki przez artystę Katya Krasnaya. Tak więc na ścianach pojawiły się obrazy tatuaży i innych symboli, które kiedyś były używane przez włoskich przestępców i więźniów.

Nikita FiliPpov

współwłaściciel

Niemal natychmiast po otwarciu Redrum pomyśleliśmy o tym, że chcieliśmy zbudować drugą instytucję, która spełniałaby kilka kryteriów. Powinien znajdować się w odległości spaceru od pierwszej i być swego rodzaju wersją demonstracyjną. Początkowo planowaliśmy, że będzie mniej kranów i więcej butelek - cztery lub sześć, i że to miejsce będzie bardziej zorientowane na jedzenie. Dawno temu znaleźliśmy samą przestrzeń - jeszcze przed otwarciem hostelu. Następnie pomieszczenie zostało zalane smarem grafitowym i nie było używane przez długi czas.

Pomysł z pizzerią pojawił się spontanicznie: chciałem czegoś małego, hałaśliwego, zadymionego, ale zbudowanego wokół piwa. We Włoszech pizza i piwo to bardzo bliskie rzeczy. 99% Włochów oczywiście myje go zwykłym obozem. Ale w Rzymie, w dzielnicy restauracyjnej Trastevere, w ciągu ostatnich dziesięciu lat pojawiło się wiele barów rzemieślniczych i tam doskonale współistnieje z tradycyjną kuchnią.


Pizza z kozim serem i dynią
300 rubli

Piwo Ingria AIPA
200 rubli za 0,4 l

Pikantna pizza z kiełbasą
350 rubli

Cydr Kepplers
200 rubli za 0,4 l

Pizza z pieczoną wołowiną i rukolą
350 rubli

Beer Hoppy Surf
200 rubli za 0,4 l

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Nowe miejsce, Następny Artykuł

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza
Ludzie

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza

Podczas prawie wszystkich gier City of the Future jedna z drużyn zaproponowała projekt organizacji wakacji w mieście. Kiedy wymyślili sposoby wprowadzenia „zielonego” stylu życia w dzielnicy Chhoroshevsky, zasugerowali zorganizowanie edukacyjnego eko-festiwalu. Jesienią, w grze poświęconej dzielnicy Sretenka, jeden z zespołów wymyślił świętowanie dzieł sztuki ze śmieci.
Czytaj Więcej
Wybuchy w moskiewskim metrze
Ludzie

Wybuchy w moskiewskim metrze

Rankiem 29 marca w moskiewskim metrze wybuchło kilka eksplozji. Według doniesień z różnych źródeł, w porannej godzinie szczytu 29 marca w moskiewskim metrze grzmiały dwie eksplozje. Według ostatnich doniesień zginęło 39 osób, a ponad sto zostało rannych. W ciągu dnia centrum miasta było pełne karetek pogotowia i służb specjalnych.
Czytaj Więcej
Łącz i podbijaj
Ludzie

Łącz i podbijaj

Od 26 maja do 30 maja w Moskwie odbędzie się drugie biennale architektury. Chociaż Creative Сities współpracuje bardziej z mieszkańcami miasta, niż z komponentem obiektowym, British Council opracował duży program dla odwiedzających wydarzenie z wideo, zdjęciami, wykładami i kolejną sesją gry „Miasto przyszłości” w „Czerwonym październiku”, która odbyła się w połączeniu z „Strelką”.
Czytaj Więcej
Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze
Ludzie

Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze

Życie wokół mówiło już o projekcie architektonicznym Living Architecture, którego celem jest uczynienie nowoczesnej architektury mieszkalnej zrozumiałą dla społeczeństwa. Aby to zrobić, firma zatrudnia światowej sławy architektów, którzy budują dom rodzinny w pięknym miejscu. Po tych budynkach można wynająć i stać się turystą architektonicznym.
Czytaj Więcej