Ciekawe

Restauracja Syndicate otwiera B.I.G.G.I.E.

Pod koniec listopada w Kutuzovsky Prospekt zostanie otwarta restauracja B.I.G.G.I.E. Otwarto go w restauracji Syndicate, która została zamknięta na stronie restauracji Beefbar Junior. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Szef kuchni w B.I.G.G.I.E. Ilya Blagoveshchensky z Rostowa nad Donem zadziała. W nowym miejscu obiecują gotować z rosyjskich produktów z regionów. Według przedstawicieli restauracji ustalono już dostawy wołowiny i kaczki z regionu rostowskiego. Stamtąd dostarczą barwena i sandacza. Halibut i łosoś zostaną przywiezione z Murmańska. I kurczaki, sezonowe warzywa korzeniowe, Antonowka i kwaśna śmietana - z regionu moskiewskiego.


Menu główne B.I.G.G.I.E. można znaleźć na przykład halibut z soleniem i wędzeniem z ogórkiem w dwóch teksturach i płynnymi ziemniakami, tatar wołowy z sosem ziołowym i chrupiącymi chipsami warzywnymi, owsiankę jęczmienną w upieczonym selerze z duszonym ogonem, jajkiem w niskiej temperaturze i galaretką z czarnej porzeczki. Restauracja przygotuje również zupy. Na przykład zupa z buraków z carpaccio i ciastkami ze śmietaną lub zupa z rybą don i bulionem ziemniaczanym. Na deser podadzą pastille Borodino z domowym jogurtem i czarnymi porzeczkami, czekoladą, serem i burakami oraz miodem z plastrami miodu.

Łączna powierzchnia restauracji wynosi 349,20 metrów kwadratowych. Na parterze przewidziano 44 miejsca, na drugim - 72. Wnętrze restauracji opracował Vlad Andreev ze studia grupy DBA, który był również zaangażowany w projektowanie w restauracjach Chicha, Pavilion, Musli i Life Pi.

W restauracji B.I.G.G.I.E. obietnica ustalenia przystępnych cen. Średnia kontrola tutaj szacowana jest na 1500 rubli.

Obejrzyj wideo: Iggy Azalea - Started Official Music Video (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej