Ciekawe

W dawnym schronie bombowym otwiera się bar „Kot Schrödinger”

Na Bolszaji Dmitrowce w budynku dawnego schronu bombowego bar Kot Schrödinger otwiera się 27 listopada. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Projekt uruchamiają właściciele gastropubu na Tagance Queen V. Menu barowe składa się z dwóch części - przekąsek i dań na ciepło - z których każda będzie miała cztery „pudełka”. Jakie potrawy są zawarte w pudełku, odwiedzający będą wiedzieć dopiero po otwarciu pudełka. Podczas zamawiania gość może jedynie wyjaśnić, czy chce ryby lub mięsa, a także ostrzec o obecności alergii na niektóre produkty. Przekąski są przeznaczone dla dwóch osób i kosztują 750 rubli, a gorące, które przynoszą każdemu z gości - 500 rubli. Szefem kuchni jest królowa V. Siergiej Astafiew.

Jegor Stiepanow jest odpowiedzialny za bar w Kot Schrödinger. Na karcie barowej będzie 10-12 autorskich koktajli w cenie do 500 rubli. Właściciele obiecują, że koktajle będą „kompletnym eksperymentem” nie tylko w technologii smaku i przygotowania, ale także w podawaniu: zamierzają wlać je do kubków sportowych, mrożonych kulek, probówek i plastikowych torebek. Ponadto niektóre koktajle grawitacyjne, których nie można postawić na stole, zostaną uwzględnione w menu.

„Kot Schrödinger”

Adres: Ulica Bolshaya Dmitrovka, 32

Tryb pracy:Wt.-czw .: od 18:00 do 02:00, piątek-sobota: od 18:00 do ostatniego klienta, pon.-nie .: zamknięte.

Tel .: +7 (968) 459-22-10

FacebookWe wnętrzu instytucji znajdują się betonowe ściany, stojak DJ-a z wojskowych skrzynek, nafta, stare lampy, litery lat wojny i migające światła.

Musisz wejść do baru przez łuk dziedzińca od Bolshaya Dmitrovka. Na pasku nie ma oznakowań ani znaków identyfikacyjnych. Głównym punktem odniesienia dla wejścia są masywne metalowe drzwi z mechanizmem wychylnym w kształcie koła. Schodząc do piwnicy goście wchodzą do sklepu, a stamtąd są już zabrani do baru.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej