Ciekawe

W dawnym schronie bombowym otwiera się bar „Kot Schrödinger”

Na Bolszaji Dmitrowce w budynku dawnego schronu bombowego bar Kot Schrödinger otwiera się 27 listopada. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Projekt uruchamiają właściciele gastropubu na Tagance Queen V. Menu barowe składa się z dwóch części - przekąsek i dań na ciepło - z których każda będzie miała cztery „pudełka”. Jakie potrawy są zawarte w pudełku, odwiedzający będą wiedzieć dopiero po otwarciu pudełka. Podczas zamawiania gość może jedynie wyjaśnić, czy chce ryby lub mięsa, a także ostrzec o obecności alergii na niektóre produkty. Przekąski są przeznaczone dla dwóch osób i kosztują 750 rubli, a gorące, które przynoszą każdemu z gości - 500 rubli. Szefem kuchni jest królowa V. Siergiej Astafiew.

Jegor Stiepanow jest odpowiedzialny za bar w Kot Schrödinger. Na karcie barowej będzie 10-12 autorskich koktajli w cenie do 500 rubli. Właściciele obiecują, że koktajle będą „kompletnym eksperymentem” nie tylko w technologii smaku i przygotowania, ale także w podawaniu: zamierzają wlać je do kubków sportowych, mrożonych kulek, probówek i plastikowych torebek. Ponadto niektóre koktajle grawitacyjne, których nie można postawić na stole, zostaną uwzględnione w menu.

„Kot Schrödinger”

Adres: Ulica Bolshaya Dmitrovka, 32

Tryb pracy:Wt.-czw .: od 18:00 do 02:00, piątek-sobota: od 18:00 do ostatniego klienta, pon.-nie .: zamknięte.

Tel .: +7 (968) 459-22-10

FacebookWe wnętrzu instytucji znajdują się betonowe ściany, stojak DJ-a z wojskowych skrzynek, nafta, stare lampy, litery lat wojny i migające światła.

Musisz wejść do baru przez łuk dziedzińca od Bolshaya Dmitrovka. Na pasku nie ma oznakowań ani znaków identyfikacyjnych. Głównym punktem odniesienia dla wejścia są masywne metalowe drzwi z mechanizmem wychylnym w kształcie koła. Schodząc do piwnicy goście wchodzą do sklepu, a stamtąd są już zabrani do baru.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ile kosztuje pogrzebanie osoby w Moskwie
Liczby pierwsze

Ile kosztuje pogrzebanie osoby w Moskwie

Prawdopodobnie nie jest przesadą stwierdzenie, że każda osoba przynajmniej raz w życiu stoi przed koniecznością pochowania kogoś: krewnego, bliskiego przyjaciela lub przyjaciela. Jednocześnie śmierć i pochówek pozostają tematem tabu, jednym z głównych nierozwiązanych rytuałów kultury, a gdy staje się wobec nich bezpośrednio, człowiek często nie wie, jak się zachować.
Czytaj Więcej
Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem
Liczby pierwsze

Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem

Pisaliśmy już, że bardziej opłaca się odpoczywać we wrześniu niż w lecie. Ale jesień jest bardziej podatna na złą pogodę. Rozwiązaniem kompromisowym jest odlecieć pod koniec lata i spędzić ostatnie dni sierpnia i początku września na wakacjach. Ceny będą już niższe, a pogoda będzie nadal latem. Specjaliści serwisu „Tutu.
Czytaj Więcej
Ile kosztuje gra<br>ślub w Moskwie?
Liczby pierwsze

Ile kosztuje gra
ślub w Moskwie?

Według statystyk rocznie w Moskwie zawieranych jest około stu tysięcy małżeństw. Pomimo kryzysu wciąż nie oszczędzają pieniędzy na weselach, ponieważ ten dzień powinien stać się jednym z najszczęśliwszych i najbardziej niezapomnianych w życiu. Limuzyny Hummer, bujne krynoliny, wykluczenia panny młodej na lądowaniu i sesje zdjęciowe z gołębiami to już przeszłość.
Czytaj Więcej
Jakich posłańców używają Rosjanie
Liczby pierwsze

Jakich posłańców używają Rosjanie

Na prośbę Life around Megafon przeanalizował, z czego korzystają komunikatory komórkowe i sieci społecznościowe w całej Rosji. W szczególności okazało się, że główną siecią społecznościową, którą ludzie czytają ze smartfonów, jest VKontakte (37,5%), a następnie Odnoklassniki (19,1%), Instagram (16,8%), Twitter (10 , 5%) i Facebook (9,1%).
Czytaj Więcej