Ciekawe

Pub Beer Happens otwarty w Sukharevskaya

Na Sretenka, w pobliżu stacji metra „Sukharevskaya”, otworzono pub Beer Happens. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Pub otworzyli Timur Abuzyarov i Roman Vorotnikov, którzy w przeszłości współpracowali ze sobą w Cafe Rulet. Według właścicieli Beer Happens to alternatywne spojrzenie na piwo i jego połączenie z jedzeniem.

Karta piwa została opracowana przez Worotnikowa. Do dyspozycji gości jest ponad 500 rodzajów piwa z Europy, Ameryki, Rosji. Na przykład są Harp Lager (Euro Pale Lager), Velvet (Czech Pilsner), Jaws APA (American Pale Ale), Jopen Jacobus RPA (Rye Beer), Blanche de Namur (Witbier), Schneider Weisse Tap 6 Unser Aventinus (Weizenbock), Belhaven McCalum's Stout (English Stout), Hornbeer Black Magic Woman (Russian Imperial Stout), Stassen Cider (Apple Cider). Ceny wahają się od 250 do 390 rubli za litr.

Piwo się zdarza

Adres: Ulica Sretenka, 24/2

Czas pracy:
Pon-czw i słońce: od 12:00 do 00:00, piątek-sobota: od 12:00 do 02:00

Facebook

Tel .: +7 (495) 608-39-98
Dla stałych gości przygotowano specjalne zeszyty, w których mogą oznaczyć wszystkie smakowane produkty i dać im swoje oceny. Każde piwo w Beer Happens można zabrać ze sobą, a cena na wynos będzie o 100 rubli niższa niż w menu.

Abuzyarov jest odpowiedzialny za kuchnię w restauracji, która ostrzega gości, że „w restauracji nie ma hamburgerów, skrzydeł i frytek”. W menu znajduje się 26 pozycji, dopasowanych do różnych rodzajów piwa. Na przykład jako przekąskę szef kuchni oferuje rustykalny chleb na zakwasie z wędzonym smalcem i twarogiem (120 rubli), wędzone carpaccio z dorsza z ziemniakami i koperkowym aioli (350 rubli), małże z Morza Czarnego gotowane w cydrze, z korzeniem selera i jabłkami (820 rubli). Z sałatek możesz spróbować ciepłej sałatki z chrupiącymi kałamarnicami, makaronem gryczanym i kimchi z cytryny (420 rubli), sałatki z pieczonymi burakami, smażoną piersią kaczki i boczniakami (490 rubli), sałatką z kurczakiem satsivi, ziemniakami i pieczoną papryką (460 rubli). Możesz także zamówić zupy: krem ​​z dyni z curry i kurczakiem tandoori (370 rubli) oraz zieloną zupę kremową ze słodkim groszkiem z chrupiącym jajkiem i małży z Morza Czarnego (370 rubli).

Menu głównych dań obejmuje policzone policzki wołowe z puree z selera i gruszki imbirowej (720 rubli), pierś z kaczki z jabłkiem, pieczoną cebulę i buraki (780 rubli), a także duszoną udkę z kaczki z jęczmieniem perłowym, komosą ryżową i dynią (790 rubli) )

Na deser goście otrzymują lody z solonego karmelu z musem czekoladowym i wędzonymi orzechami (320 rubli), sernik z sorbetem bazyliowym z malinami i herbatnikiem z pestek dyni (320 rubli) oraz krem ​​brulee z trawą cytrynową i sorbetem imbirowym z mango (350 rubli) .

Obejrzyj wideo: DO'S AND DON'TS IN PUBS Honest Guide (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej