Ciekawe

W „Baumanskaya” otwarto kawiarnię „Professor Poof”

W pobliżu stacji metra „Baumanskaya” otworzył stałą kawiarnię „Professor Puf”. O tym życiu wokół powiedział jej współwłaściciel Eugene. Pierwsza instytucja sieci działa tylko w ciepłym sezonie.

Menu obejmuje domowe szproty śledziowe na brązowym chlebie (10 rubli), pastę wołową z lampionem żurawinowym (16 rubli), naleśniki gryczane z syropem żytnim (70 rubli), gulasz z pączków z mieszanką hodowlaną i gorącym serem (70 rubli), bochenki lniane z wędzona strona wołowa i gorący ser (119 rubli), jajko w torbie na białym chlebie (99 rubli), omlet z wędzonym ptactwem (99 rubli), a także podwójna kanapka z grzankami w jajku z czerwoną wędzoną rybą (180 rubli). Na lunch oferują gulasz Apsheronskaya z mostkiem jagnięcym i kaszą jęczmienną (99 rubli), zupę Derevny z domowymi makaronami z orkiszu i piersi z kurczaka (99 rubli), domowy makaron z ciecierzycy z kajdanami wołowymi i warzywami (149 rubli), kukurydzę domowej roboty makaron z kurczakiem i warzywami (129 rubli), ptactwo domowe z dymem, trzy sałatki i kawałki gryki pod gorącym serem (159 rubli) i makaron pszenny z jagnięciną (169 rubli).

„Professor Poof”

Adres: Ulica Ladozhskaya, 4/6

Czas pracy:
Pon - Pt.: Od 08:00 do 21:00, sob - niedz .: weekend

FacebookWłaściciel kupuje wszystkie produkty na rynku od rolników w pobliżu Moskwy. Niektóre elementy menu są stale obecne, a niektóre zmieniają się dwa razy w tygodniu. Teraz kawiarnia jest czynna tylko w dni powszednie, a po wakacjach noworocznych - począwszy od połowy stycznia - planuje rozpocząć pracę w weekend.

Pierwsza kawiarnia profesora Pouf została otwarta w maju 2015 r. W pobliżu stacji metra Chistye Prudy. Teraz punkt został zamknięty z powodu nadejścia zimy. Właściciel zakładu obiecuje otworzyć go wiosną.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji
Przewodnik

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji

Na zdjęciu: Josette Fioroni. „60s in Rome” Josette Fioroni. „Lata 60. w Rzymie” Zgodnie z duchem czasu, krytycy w czasach Josepheta Fioroniego zauważają cechy feminizmu, który jest w większości kłamliwy. Pochodzący z artystycznej rodziny Fioroni prawie nigdy świadomie nie opuszczał strefy komfortu.
Czytaj Więcej
7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć
Przewodnik

7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć

Kultura klasyczna w Rosji rośnie. Nowe sklepy otwierają się dosłownie jeden po drugim. W porównaniu z tym, co było trzy lub cztery lata temu, jest to bezprecedensowy postęp. Życie wokół zgromadziło siedem ciekawych, otwartych w ciągu roku sklepów z pamiątkami, które warto obejrzeć. Tekst Diana Aliyeva Zobacz ten post na Instagramie Post udostępniony przez F E F Ë L A (@fefela.
Czytaj Więcej
Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci
Przewodnik

Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci

Każdego roku na świecie znika 8 milionów dzieci. Wszyscy rodzice chcą myśleć, że „to nigdy nie stanie się z moim dzieckiem”. Ale nawet takie pozytywne nastawienie nie pomoże uchronić siebie i dziecka przed paniką i bezradnością, gdy zaginie lub po prostu zniknie z pola widzenia. Śledzenie ruchów dziecka wcale nie jest paranoją, ale normą życia w dużym mieście.
Czytaj Więcej