Ciekawe

Właściciel kawy Beaver wprowadza nową codzienną kawę

Maxim Bobrenyov, właściciel kawiarni Beaver's Coffee, otworzył nową kawiarnię Daily Coffee na ulicy Twerskiej. O tym życiu wokół opowiedział sam Bobrenev.

W przypadku napojów na bazie espresso kawiarnia wykorzystuje mieszankę Brazylii i Kostaryki, która jest specjalnie palona do kawy Daily. Alternatywnie oferują kawę na bazie ziaren palarni Rainbow Coffee Roasters i innych palarni z całej Rosji. W menu: espresso (90-120 rubli w zależności od objętości), Americano (100-130 rubli), cappuccino (150-170 rubli), płaskie białe (170 rubli), latte imbirowo-miodowy (180-210 rubli), latte chałwa (180-210 rubli), lawenda (200-230 rubli), kakao (150-170 rubli).

Codzienna kawa

Adres: Ulica Twerskaya, dom 20/1

Czas pracy:
Pon - Pt.: Od 08:00 do 22:00, sob - niedziela: od 10:00 do 22:00

Facebook

Istnieją również koktajle mleczne (250 rubli) z czekoladą, karmelem i truskawkami, napoje bezalkoholowe (120-150 rubli) i herbaty - imbir (120-150 rubli), rokitnik zwyczajny (140-180 rubli) i jaśmin (100-120 rubli).

Z jedzenia można zamówić ciasta, które sami wypiekają Daily Coffee: rogaliki (79 rubli), babeczki (95 rubli) i eklery (80 rubli). Później menu planuje również dodać kanapki.

Kawa Beavera Maxim Bobrenyov na Kamergersky Lane została zamknięta 30 listopada 2015 r. Z powodu nieporozumień między zespołem instytucji a właścicielem sklepu, w którym mieściła się kawiarnia.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej