Ciekawe

Na „Tsvetnoy Boulevard” otwarto kawiarnię z grecką kuchnią „Pita & Suvlaki”

Niedaleko stacji metra „Tsvetnoy Boulevard” otwarto kawiarnię z grecką kuchnią „Pita & Suvlaki”. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Kawiarnia została otwarta przez właściciela Hellenic Goods, firmy dostarczającej greckie jedzenie do Rosji, Ilias Iliadis. Za tę kuchnię odpowiada grecki szef kuchni Euripides Ziridis.

W menu: sałatka grecka (220 rubli), Buyurdi - ser zapiekany z pomidorem i ostrą papryką (220 rubli), bakłażan z węgla drzewnego (60 rubli), wegetariańska pizza pita (190 rubli) i mięso (250 rubli). Odwiedzającym oferowane są również souvlaki - kebaby na szaszłykach (90-115 rubli), merides - dwie szaszłyki z kebabów z frytkami, sosem pita, sosem zaziki, musztardą, ketchupem, posiekaną cebulą i pomidorami (325-365 rubli), wegetariańskie pita (210 rubli) a także pita mostek pita (235 rubli), souvlaki i kurczak (235 rubli) lub cielęcina (260 rubli). Menu w kawiarni planuje się stopniowo rozszerzać. Główne składniki dań w kawiarni, takie jak duże oliwki calamata, prawdziwy ser feta i pitas, pochodzą z bezpośrednich lotów z Grecji.

„Pita i Souvlaki”

Adres: Sadovaya-Samotyotchnaya St., 15/1.

Czas pracy:
Pon.-pt.: od 08:00 do 23:00, sob.-niedz .: od 10:00 do 23:00

TEL .: +7 (499) 993-98-59

Facebook

Z napojów jest świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy (210 rubli), cappuccino (150 rubli), gorąca czekolada - biała i mleko (190 rubli), grecka kawa (150 rubli), herbata (120-160 rubli).

We wnętrzu zastosowano meble i przybory kuchenne przywiezione z Grecji, co pomogło stworzyć w kawiarni „kolorową atmosferę prawdziwej słonecznej Grecji”.

Opublikowane przez Pete & Suwlaki 6 grudnia 2015 r.

Obejrzyj wideo: Suvlaki greckie szaszlyki - (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej