Ciekawe

Otwarcie kawiarni Double S w Szeremietiewie

Na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo do końca stycznia zostanie otwarta kawiarnia Double B. Przedstawiciele zakładu opowiadali o tym Life.

Przy wejściu do strefy odlotów terminalu E. zostanie otwarta nowa kawiarnia. Ceny napojów tutaj będą takie same jak w całej sieci. Na przykład czarna kawa będzie kosztować 150 rubli, cappuccino i lód latte - po 200 rubli, napoje sygnowane - 350 rubli (między innymi na przykład szałwia latte, rafia grejpfrutowo-rozmarynowa i cappuccino-owoc dzikiej róży). Jedzenie w kawiarniach Double B nie jest na sprzedaż.

Double b

Adres: Lotnisko Szeremietiewo, terminal E, strefa odlotów

Czas pracy:
przez całą dobę

Facebook

Teraz zespół instytucji decyduje, który sposób działania na lotnisku wybrać i czy ma sens pracować tam przez całą dobę.

Wcześniej sieć kawiarni Double B została uwzględniona na kawowej mapie Moskwy, przewodniku po najważniejszych miejscach miasta z kawą wysokiej jakości.

W sumie sieć kawiarni Double B ma około 36 placówek w Rosji, a także poza jej granicami - w Astanie i Pradze.

Wysłane przez Anna Tsfasman 13 stycznia 2016 r

Obejrzyj wideo: KAWIARNIA (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej