Ciekawe

W ogrodzie Matveyevsky'ego zasłużył na to lokalny bar The Wall

Na początku stycznia pięciu przyjaciół otworzyło lokalny bar The Wall w pobliżu Ogrodu Matveyevsky'ego po stronie Piotrogrodu.

Bar ma 12 kranów z niemieckim, brytyjskim, belgijskim i rosyjskim rodzajem piwa rzemieślniczego (od 150-250 rubli). „Główną ideą jest stworzenie lokalnego baru dla osób bliskich duchem”, mówi Sergey Kornilov, współzałożyciel O'Briens, król Ivy i nauczyciel geografii. „Nie ma patosu, skomplikowanych potraw - podstawa jest prosta, zrozumiała kuchnia” .

Na gorąco są stroganow wołowy, łosoś i steki wołowe, golonka, kurczak, a także sałatki z łososiem, wołowiną i lekką sałatką (wszystko - od 120 do 650 rubli). W dni powszednie do 16:30 odbywają się kolacje o wartości 230 rubli. Sami autorzy tej instytucji produkują smalec, który jest bardzo poszukiwany, chrzan, cedr i limoncello.

Bar prowadzony jest przez uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Atenach Jewgienija Żigulina w 2004 roku, nauczyciela geografii Daniila Karpowa, Andrieja Krutowa z O'Briens i Aleksieja Własowa.

The Wall Bar

Ulica Bolshaya Pushkarskaya, 42/16 (z Bolshaya Pushkarskaya)

VKontakte

12: 00-02: 00 (lub do ostatniego gościa)


Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zarabiać na starych zdjęciach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na starych zdjęciach

Dziennikarz Anastasia Sukhomlinova i fotograf Georgy Keimakh zaprzyjaźnili się podczas studiów na Wydziale Historycznym RSUH. Obaj lubili amerykańską historię i fotografię, a kiedyś zobaczyli prace słynnego afroamerykańskiego fotografa z początku XX wieku - Jamesa Van Der Zee, który był właścicielem popularnego studia fotograficznego Harlem.
Czytaj Więcej
Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA
Wykonane przeze mnie

Rosyjski Pointe: Baletki, które podbiły USA

Urodzona w Petersburgu Alexander Efimov przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 16 lat, aw wieku 20 lat zarejestrowała rosyjską firmę Pointe, która specjalizuje się w butach baletowych, ubraniach i akcesoriach. Zaczęła od zakupów od rosyjskich producentów, ale potem zaczęła tworzyć własne kolekcje. Rynek amerykański został już zdobyty, teraz zmierza do Europy.
Czytaj Więcej