Ciekawe

W ogrodzie Matveyevsky'ego zasłużył na to lokalny bar The Wall

Na początku stycznia pięciu przyjaciół otworzyło lokalny bar The Wall w pobliżu Ogrodu Matveyevsky'ego po stronie Piotrogrodu.

Bar ma 12 kranów z niemieckim, brytyjskim, belgijskim i rosyjskim rodzajem piwa rzemieślniczego (od 150-250 rubli). „Główną ideą jest stworzenie lokalnego baru dla osób bliskich duchem”, mówi Sergey Kornilov, współzałożyciel O'Briens, król Ivy i nauczyciel geografii. „Nie ma patosu, skomplikowanych potraw - podstawa jest prosta, zrozumiała kuchnia” .

Na gorąco są stroganow wołowy, łosoś i steki wołowe, golonka, kurczak, a także sałatki z łososiem, wołowiną i lekką sałatką (wszystko - od 120 do 650 rubli). W dni powszednie do 16:30 odbywają się kolacje o wartości 230 rubli. Sami autorzy tej instytucji produkują smalec, który jest bardzo poszukiwany, chrzan, cedr i limoncello.

Bar prowadzony jest przez uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Atenach Jewgienija Żigulina w 2004 roku, nauczyciela geografii Daniila Karpowa, Andrieja Krutowa z O'Briens i Aleksieja Własowa.

The Wall Bar

Ulica Bolshaya Pushkarskaya, 42/16 (z Bolshaya Pushkarskaya)

VKontakte

12: 00-02: 00 (lub do ostatniego gościa)


Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups
Styl

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze Oleg Gitarkin jest liderem grupy Messer Chups i założycielem zespołu „Knife for Frau Muller”, którego życie sfotografowano na ulicy Pestel niedaleko szkoły Mukhinsky.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu

Narzekanie na ceny od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię materiałów, w których można kupić bardziej opłacalnie.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?
Styl

Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Raz w tygodniu Life wokół wzywa ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. W trzecim numerze - problem optymalnego wykorzystania wysokich sufitów, które często znajdują się w mieszkaniach typu Stalin.
Czytaj Więcej
W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent
Styl

W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w moskiewskich sklepach, i mówi, gdzie szukać nowych marek, najlepszych kolekcji i największych rabatów. Air Fashion Store Teatralny proezd, 3, s. 4 +7 (495) 621−78−91 Strona na Facebooku W sklepie Air Fashion można kupić przedmioty z kolekcji jesienno-zimowej za pół ceny; 50% zniżki dotyczy prawie całego asortymentu (z wyjątkiem perfum, okularów i linii Black Comme des Garcons - takie są zasady marki).
Czytaj Więcej