Ciekawe

Właściciel Karavaev Brothers rozpoczyna projekt Market and Food Service

Restaurateur Eugene Katsenelson (instytucje „Brothers Karavaevs”, „Chagin”, „Tent”) otwiera w połowie maja projekt „Market and catering”. To było wokół życia wokół przedstawicieli strony.

Market and Food Service łączy format rynku i kawiarni na Bliskim Wschodzie pod jednym dachem. Całkowita powierzchnia wynosi około 100 metrów kwadratowych. Produkty, które można znaleźć na rynku, to głównie produkty izraelskie: pikle, warzywa w puszkach, hummus, bakłażan, marynaty i sosy oraz piwo. Również w asortymencie - marmolada, ciasteczka i guma do żucia. Produkty mleczne i mięso będą dostarczane od rolników z regionu moskiewskiego, ponieważ produkty te są zakazane w imporcie do Rosji.

„Rynek i catering”

Adres: Veskovsky Lane, budynek 7

Czas pracy:
od 08:00 do 24:00

Kawiarnia będzie działać równolegle z rynkiem. Można w nim skosztować tradycyjnej kuchni izraelskiej. Na menu odpowiada zespół z Izraela pod przewodnictwem szefa kuchni Roi Agaya. Goście otrzymają sałatki, szakszuka, sznycel cielęcy, falafel, hummus, hatsilim, babaganush i tkhina.

Kawiarnia jest przeznaczona dla 30 osób. Zostaną tu zainstalowane dwa długie stoły i kilka stołów dla dwóch i czterech osób.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej