Ciekawe

W Krivokolenny otwarto bar z serbskim jedzeniem ulicznym „od szerokiego do szerokiego”

Na linii Krivokolenny otworzył bar z serbskim jedzeniem ulicznym „Szeroki na szeroki”. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej instytucji. Projekt jest realizowany przez ten sam zespół, który otworzył pasek „Wszyscy Twoi przyjaciele”.

Bar zajmuje pierwsze piętro rezydencji głęboko na dziedzińcu. Sala, wykonana w jasnych pastelowych kolorach, może pomieścić 50 osób.

Główny nacisk w menu kładziony jest na dania mięsne, a projekt żywności to Serbowie Sasha i Milan Trudich. Możesz spróbować pleskavitsa z warzywami i sosem (od 290 rubli), chevapchichi z wiejskimi ziemniakami i cebulą (od 350 rubli) lub tradycyjnych serbskich ciast filo z różnymi nadzieniami (od 200 rubli). W ciągu miesiąca pojawi się rozszerzone menu z zupami i sałatkami, a także specjalne oferty na lunch.

Karta barowa zawiera serbską brandy (od 200 do 250 rubli), cztery rodzaje cydru (od 200 do 300 rubli), osiem rodzajów piwa od producentów angielskich, belgijskich, niemieckich, amerykańskich i rosyjskich (głównie po 250 rubli) i własne nalewki (150 rubli).

Szeroki do szerokiego

ADRES: Krivokolenny Lane, budynek 10, budynek 5

CZAS PRACY:
Pn-Pt: od 11:00 do 02:00, sob.-niedz .: od 11:00 do 06:00

FACEBOOK

ŚREDNIE KONTO: 1000 rubli

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej