Ciekawe

Wietnamska kawiarnia Joly Woo otwiera się na ulicy Powstania

Joly Woo cafe z wietnamskim jedzeniem ulicznym zaczyna się dziś na ulicy Powstania. Za kuchnię odpowiada młody szef kuchni Marat Bashirov, samouk, który zdobył doświadczenie w azjatyckich restauracjach i udało mu się ćwiczyć w Wietnamie.

W menu są tylko cztery kategorie potraw. Istnieją wietnamskie rolki nem papieru ryżowego (90-120 rubli), kilka rodzajów sajgonek (80-150 rubli), tradycyjna zupa pho bo, która zastępuje pełnoprawny lunch dla Wietnamczyków (duża część kosztuje 350 rubli, mała część kosztuje 250 rubli). Woki podawane są tutaj jako danie główne, które są zbierane jak projektant. W przypadku jednego z trzech rodzajów makaronu (udon, soba lub funchose) oferują wybór krewetek, kurczaka, wołowiny lub wieprzowiny, a gotowe danie jest przyprawiane jednym z kilku sosów (230-380 rubli).

Organizatorzy informują, że otwierając placówkę, przestrzegali podstawowych zasad zdrowej diety. Dlatego starają się unikać tłustych, smażonych i ostrych przypraw, w miarę możliwości skracają czas obróbki cieplnej produktów i robią wszystko, aby atmosfera sprzyjała spokojnemu i skoncentrowanemu posiłkowi.

Joly woo

Adres: Ulica Vosstaniya, 12

Czas pracy: 10:00-23:00

jolywoo.com


Zdjęcia: Joly Woo

Obejrzyj wideo: SMG4: Mario Battle Royale (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Apple Day, odrestaurowany „Brother”, festiwal jazzowy w Sestroretsk i kolejne 13 weekendowych wydarzeń
Weekend

Apple Day, odrestaurowany „Brother”, festiwal jazzowy w Sestroretsk i kolejne 13 weekendowych wydarzeń

Piątek, 11 września, 16:00 Klasa mistrzowska na temat tworzenia mebli miejskich Dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzice są zapraszani na lekcje mistrzowskie w ramach projektu dotyczącego sztuki publicznej o krytycznym znaczeniu. Wydarzenie poprowadzi niemieckie biuro architektoniczno-projektowe raumlabor. Uczestnicy zaprojektują i zbudują swoją wersję projektu Emma - jest to wielofunkcyjna drewniana konstrukcja składająca się z modułów mobilnych i, w rzeczywistości, platforma do komunikacji między sąsiadami.
Czytaj Więcej