Ciekawe

Na ulicy Sushchevskaya otworzyła kawiarnię z grecką kuchnią Gokos

W Moskwie otwarto kawiarnię z greckimi potrawami Gokos. Zostało to zgłoszone Life wokół przez Aleko Iliopulo, jednego z właścicieli zakładu i niepełnoetatowego założyciela marek obuwniczych Porta 9 i Portal. Wraz z nim projekt rozpoczął jego brat Gordey Iliopulo. Bracia pochodzą z grecko-rosyjskiej rodziny.

Gokos


Adres: Ulica Suschevskaya, 19/4

Numer telefonu: +7 (499) 670-92-98

Śniadanie

Tiropita - 100 rubli

Omlet grecki - 150 rubli

Grill

Souvlaki wieprzowe - 110 rubli

Pomysł: Autorzy projektu postawili sobie za cel sprzedaż najsmaczniejszych gyros w Moskwie.

Szef kuchni: Lucas Kokas, młody kucharz z Grecji, który jeszcze nie mówi po rosyjsku, zajmuje się kuchnią.

Wnętrze: Kawiarnia przeznaczona jest na 20 miejsc. Tutaj starali się stworzyć „grecką atmosferę”, ale jednocześnie nie poszli do klasycznej idei starożytnej Grecji.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer
Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life. Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.
Czytaj Więcej
Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu
Ciekawe

Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu

18 maja w Rosji i na Ukrainie odbył się pierwszy Dzień Restauracji - festiwal dla amatorskich szefów kuchni i tych, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, rozdając wszystkim domowe posiłki. Istotą akcji jest to, że każdy zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej może otworzyć kawiarnię na jeden dzień: na dziedzińcu domu, na ulicy lub w parku.
Czytaj Więcej
Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane
Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją. „FOTT siedzi teraz w tym pokoju w porozumieniu. Jeśli pojawi się nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu.
Czytaj Więcej