Ciekawe

Otwarcie stoiska wegetariańskiego w Prasad w ogrodzie Bauman

W Bauman Garden otwarto wegetariański kiosk Prasad. Zostało to zgłoszone Life przez jego przedstawicieli.

Prasad


Adres: Bauman Garden, ul. Stara Basmannaya, 15 lat, budynek 3.

Numer telefonu: +7 (919) 772-74-78

Fragmenty z menu

Sub Chechelafel - 200 rubli

Sub Panir - 250 rubli

Lemoniada Gruszka Szczaw100 rubli

Pomysł: Podstawą menu są potrawy wegetariańskie: podsmażki z ciecierzycy i soczewicy oraz różne zupy. W najbliższej przyszłości chcą dodać do menu zupę bakłażanową, curry z soczewicy i desery wegetariańskie. Planuje również uruchomienie usługi dostawy. Od 12:00 do 16:00 w kiosku dostępna jest specjalna oferta na lunch.

Obejrzyj wideo: W jak Wybór (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej