Ciekawe

Restauracja Burger & Pizzetta Otwiera europejską

W centrum handlowym „European” na początku września zostanie otwarta restauracja Burger & Pizzetta. Menu obejmuje pizzę, hamburgery i około 10 odmian domowego sosu. Więcej informacji o nowym miejscu Przedstawiciele instytucji opowiadali o życiu w okolicy.

Burger i pizzetta


Adres: pl. Stacja Kijów,
Centrum handlowe „Europejskie”, atrium „Berlin”

Numer telefonu: +7 (495) 968-53-73

Facebook

Burger z Falafelem - 290 rubli

Frytki z olejem truflowym -
190 rubli

Pizza „4 sery” z sosem mango -
320 rubli

Signature Sernik jagodowy -
220 rubli

Pomysł: Główne miejsce w menu, jak sama nazwa wskazuje, zajmą burgery i różne rodzaje pizzy - jest to rodzaj pizzy z bujnym, chrupiącym brzegiem. Do produkcji burgerów będą wykorzystywane bułki brioche własnej produkcji i marmurkowa wołowina od rosyjskich dostawców. Obiecuje także duży wybór lokalnych domowych sosów i deserów.

Szef kuchni: Kuchnia będzie działać pod kierunkiem Billy Shabani, a Glen Ballis będzie zaproszonym szefem kuchni projektu.

Wnętrze: Wygląd instytucji opracowuje biuro architektoniczne Marii Żukowej. Wcześniej Projekt MMZ stworzył wnętrza dla restauracji Erwin, Duran Bar, VinoGrad, Clouds i Magpie.

Obejrzyj wideo: Gordon Ramsay Restaurant Las Vegas - Ultimate Cheeseburger! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej