Ciekawe

Pasek kaczki wznowił się w klastrze Golitsyn Loft

W klastrze Golitsyn Loft otworzył się pasek Utka. Dla instytucji, która trzy lata temu pojawiła się na ulicy Mokhovaya, jest to drugi krok. Tej wiosny otwierał się już w klastrze Tsarhitektor w Bolshaya Konyushennaya, na krótko przed zakończeniem projektu.

Kaczka


Adres: nab. Rzeka Fontanka, 20

Czas pracy: od 18:00 do ostatniego klienta

Mocny alkohol -150–300 rubli

Piwo - 150–300 rubli

Alkohol domowej roboty -150-200 rubli

Wino -250 rubli

Pomysł: Podstawą karty barowej jest wciąż tani mocny alkohol (150-200 rubli), w tym szereg pozycji rzemieślniczych: oprócz nalewek istnieje na przykład Bechermeister - domowy napój, który jest czymś pomiędzy jägermeisterem i becherovką. Miłośnikom piwa oferuje się teraz sześć pozycji do butelkowania oraz kolejne 20 butelek, ale obiecują z czasem zwiększyć ich liczbę. Jest zaplanowane, a kuchnia, przekąski powinny pojawić się jesienią.

W piątki instytucja organizuje koncerty młodych zespołów z Petersburga, aw soboty sety DJ-skie. Program prowadzi dyrektor artystyczny Anna Litomina.

Założyciele: Instytucję otworzyli Alexander Chernousov, Alexander Parfenkov i Matvey Fedorov, którzy również zawodowo zajmują się produkcją filmów reklamowych i telewizyjnych.

Wnętrze: Główną różnicą między nową „Kaczką” a starą jest przestrzeń, która w porównaniu do baru na Mokhovaya wzrosła kilkakrotnie. Jego projekt został wykonany przez samych właścicieli. Ogromne graffiti na ścianie z wizerunkiem kaczki to dzieło petersburskiego artysty Daniila Vyatkina.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej