Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.

Bohaterowie Burger


Adres: Plac Triumfalny

CZAS PRACY:od 08:00 do 22:00

Burgery

Czarna Mamba z boczkiem i wiśnią na czarnej bułce - 350 rubli

Klasyczny cheeseburger z serem cheddar „007” - 250 rubli

Baron Dupont z serem Dorblu i twarogiem - 300 rubli

„Bad Bro” z sosem z ostrego pieprzu i słodkiej cebuli jałtańskiej - 300 rubli

Pomysł: Tutaj, a także w innych placówkach sieci, serwowane są autorskie burgery szefa kuchni Piotra Rabchevsky'ego i szefa kuchni Kirilla Kuzniecowa. Wszystkie hamburgery są dostarczane z marmurkową wołowiną Black Angus. Stopień pieczenia można uzgodnić przy składaniu zamówienia. Ponadto w każdym burgerze możesz wziąć drugi kotlet i dodatkowe dodatki, takie jak suszone pomidory lub sos wiśniowy. Do zameldowania w instytucji doładowanie odbywa się bezpłatnie.

Obejrzyj wideo: TO JEST HEROBRINE - Minecraft Piosenka (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk
Ludzie

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk

Miasto ma kilkadziesiąt schronień dla bezdomnych zwierząt. Koty i psy przybywają tam w dużych ilościach i na różne sposoby, ale znacznie rzadziej zdobywają nowych właścicieli. Życie wokół znalazło zwierzęta, które miały szczęście znaleźć dom, i rozmawiało z tymi, którzy zdecydowali się wziąć je dla siebie.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin
Ludzie

Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin

Polina Manskaya, dziennikarka kulinarna, twórczyni Foodandfood.ru, witryny poświęconej jedzeniu i podróżom, opowiedziała Lifeowi, jak po studiach we włoskiej szkole dla profesjonalnych szefów kuchni przebywała na stażu w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, co kosztowało i uczyło. WYBÓR RESTAURACJI Przed studiami w akademii kulinarnej nigdy nie pracowałem jako kucharz, ale byłem zainteresowany uzyskaniem stażu w restauracji z gwiazdkami Michelin.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach

Muzeum Moskiewskie organizuje wystawę poświęconą dawnym majątkom szlacheckim, które znajdują się na terenie tzw. Nowej Moskwy, w przestrzeni między Autostradą Kijowską a Warszawską, która nagle stała się miastem. Rosyjskie majątki szlacheckie to ból i smutek zarówno dla Ministerstwa Kultury, jak i miłośników architektury: w większości przypadków są to zapomniane ruiny, które należy przechowywać kosztem budżetu, ale nie przeznaczaj pieniędzy na ich odbudowę.
Czytaj Więcej