Ciekawe

W „Front Quarter” zdobył Seafood Bar & Shop

W kompleksie mieszkalnym Parade Kvartal, długo oczekiwana restauracja rybna z układem wodnym o pojemności 7 tysięcy litrów, zawierająca rzadkie dla Petersburga mięczaki, rozpoczęła pracę w trybie technicznym. Szczegółowe informacje na temat instytucji Life wokół powiedziały jej przedstawicielom.

Bar i sklep z owocami morza


Adres: Front Street, 3
(wejście od Vilensky Lane)

Średnia kontrola: 1500 rubli

Przekąski

Sałatka Z Konfitura Rybna -800 rubli

Olivier z ośmiornicą -610 rubli

Śledź szefa kuchni bez kości -350 rubli

Kawior Jeżowca -400 rubli

Pasta rybna w beczce -220 rubli

Pieczone Małże -220 rubli

Zupy

Rabarbar Gazpacho -250 rubli

Ucho jesiotrowate -390 rubli

Napoje

Piwo (250-1 450 rubli)

Mocny alkohol (od 190 rubli)

Wino (od 250 rubli)

Makaron

Hot funchose - 560 rubli

Risotto z krabem -700 rubli

Ryba

Abalon w ścisły sposób -980 rubli

Roasted Trumpeter -750 rubli

Halibut z duszonym orkiszem - 500 rubli

Grillowany Krab Kamczatka -900 rubli

Flądra ze śmietaną -360 rubli

Owoce morza

Grillowany płaskowyż z owocami morza (dla dwóch osób) -2 450 rubli

Różne krewetki na lodzie (dla dwóch osób) -
1000 rubli

Smażone Krewetki -250 rubli

Ostrygi -190-250 rubli

Pomysł: Jewgenia Amelczenko, kierownik nowego zakładu i jego inspirator ideologiczny, przed otwarciem, udał się do kilku zagranicznych roślin i gospodarstw hodujących skorupiaki i zgodził się na bezpośrednie dostawy. Dzięki temu ceny w restauracji zapowiadają się na niższych cenach niż u większości konkurentów.

Menu oferuje dwie opcje do wyboru. Pierwszy to surowe lub minimalnie przetworzone owoce morza: talerz grillowanych owoców morza (od 2450 rubli), różne krewetki na lodzie (od 1000 rubli), ostrygi i skorupiaki (od 190 rubli). Drugi to kuchnia autora: na przykład przygotowują sałatkę z rybami z turbota confit (800 rubli), serwują kawior z jeżowca (400 rubli), gazpacho rabarbarowe (250 rubli) i halibut z duszoną orkiszem (500 rubli).

Szef kuchni: Szefem kuchni jest Alexander Ovsyannikov, który wcześniej pracował w restauracji On the River.

Wnętrze: Organizatorzy sami zajęli się wnętrzami lokalu, starając się oddać atmosferę nadmorskich tawern. Głównym elementem projektu jest ogromna łódź, w której zbudowano lodowiec.

Zdjęcia: Dmitrij Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Diet Doctor VS Big Pharma - Plant Based Throwdown w Dr. Michael Greger (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Cafe Babetta
Nowe miejsce

Cafe Babetta

Babetta została otwarta na stronie bezimiennie mieszkającej i zmarłej w Butcher Cafe Balsamin i należy do tych samych właścicieli. Jaka jest różnica, dlaczego nowa instytucja była wypełniona ludźmi od pierwszych dni, a liczba wzmianek o niej w sieciach społecznościowych jest porównywalna z nowym warunkowym miejscem słynnego szefa kuchni? Oto odpowiedź: ponieważ koncepcja tego miejsca została wynaleziona i wdrożona przez niezwykle doświadczonego restauratora - Dmitrija Siergiejewa, współwłaściciela i założyciela Projektu Ginza.
Czytaj Więcej
Burgery Ketch Up Burgery w odlewni
Nowe miejsce

Burgery Ketch Up Burgery w odlewni

Burger Ketch Up Burgers - pierwsza kawiarnia przyszłej sieci - otwarta w Liteiny Prospekt, w pobliżu baru Union. Twórcy mówią niewiele o sobie, ale mają wielkie plany: w Petersburgu planują uruchomienie około siedmiu podobnych miejsc. Główna sekcja „Burgery” przedstawia dziewięć potraw.
Czytaj Więcej
Restauracja i bar „Let's go”
Nowe miejsce

Restauracja i bar „Let's go”

Od lata tego roku prezenterka telewizyjna, dziennikarz i specjalistka kulinarna Elena Chekalova rozpoczęła pracę w profesjonalnej kuchni, najpierw w klubie gastronomicznym Leveldva, który znajduje się nad restauracją Ugolyok, a następnie w restauracji Rybka. W obu instytucjach Chekalova działała jako szef kuchni marki, a jej własny szef kuchni Igor Kotov pomógł jej.
Czytaj Więcej
LaCelletta na nabrzeżu Fontanka
Nowe miejsce

LaCelletta na nabrzeżu Fontanka

Na rogu ulicy Bielińskiego i nabrzeża Fontanka, naprzeciwko cyrku, kawiarnia LaCelletta otworzyła się w przestronnym pokoju na parterze. Miejsce należy do kilku Włochów kierowanych przez Roberta Arduiniego, którego rodzina od dwudziestu lat prowadzi hotel i restaurację w regionie Marche. Aby rozpocząć swój pierwszy rosyjski projekt, przywieźli zespół szefów kuchni i baristę, w tym szefa kuchni Giorgio Siciliano, którzy przedstawiają swoje poglądy na temat autentycznej kuchni włoskiej.
Czytaj Więcej