Ciekawe

Na stacji metra „Parnas” zdobył kawiarnię „Morning”

Na ulicy Fedor Abramov zasłużył na kawę i słodycze „Rano”. O tym życiu opowiadali twórcy, dla których jest to pierwszy projekt w branży restauracyjnej.

„Rano”


Adres: św. Fedora Abramova, 16 lat

Numer telefonu: +7 (812) 927-05-51

Napoje

Espresso - 55 rubli

Cappuccino - 85 rubli

Płaski biały - 85 rubli

Latte - 90 rubli

Szorstki - 95 rubli

Pomysł: Według właścicieli chcieli otworzyć przyjemny, prosty lokal z dobrą kawą, co nie wystarcza w części sypialnej. Projektowanie wnętrz, produkcja mebli i menu zostały wykonane przez nas samych, a małe fińskie kawiarnie zostały pobrane jako próbka.

Jedzenie i picie: Kawa w „Poranku” przygotowywana jest ze świeżo palonych ziaren, a konkretna odmiana zmienia się co tydzień. W przyszłości planują oferować dwa rodzaje kawy jednocześnie (jeden stały, drugi eksperymentalny), jednocześnie obiecując utrzymanie przystępnych cen. Teraz espresso kosztuje tutaj 55 rubli, cappuccino - 85 rubli, latte - 90 rubli. Rogaliki wypiekane są w mini-piekarni, w tym czekolady i sera, a także klasycznych bułek z pistacjami, rodzynkami i rumem. W menu są także eklery belgijskie (55 rubli), serniki (85 rubli) i dwie kanapki do wyboru: z suszonymi pomidorami lub wołowiną (125 rubli).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Beauty and the Beast”, „Hidden Figures”, „Split”
Filmy tygodnia

„Beauty and the Beast”, „Hidden Figures”, „Split”

„Beauty and the Beast” Dosłowne powtórzenie hitu Disneya z 1991 roku w prowincjonalnej Francji z niezdarnym piekarzem, eleganckimi lokalnymi pięknościami i łowcą gopherów Gaston - Belle żyje tutaj i marzy (Emma Watson). Jej poglądy na życie sprawiają, że dziewczyna jest śmiechem w oczach reszty prowincji: z jakiegoś powodu Belle nie szuka małżeństwa i kocha książki bardziej niż flirt z płcią przeciwną.
Czytaj Więcej
Mapa gwiazd, ciała obce
Filmy tygodnia

Mapa gwiazd, ciała obce

„Ciało obce” Obce cialo Reżyser: Krzysztof Zanussi Obsada: Riccardo Leonelli, Agnieszka Grochowska, Agatha Buzek, Chulpan Khamatova Działka Włoski ogier ściska polskie piękno na plaży (cóż, wygląda na 45-letnią ciężko chorą, ale fabuła i piękna), ale idylla wkrótce się kończy: dziewczynka ogłasza, że ​​Bóg wzywa ją do zakonnicy.
Czytaj Więcej
„Monster's Voice”, „Salesman”, „Safari”, „Pasmanian Devil”
Filmy tygodnia

„Monster's Voice”, „Salesman”, „Safari”, „Pasmanian Devil”

Dyrektor sprzedaży Forushande Asgar Farhadi Obsada Taran Alidosti, Shahab Hosseini Nowy film Asgara Farhadiego, reżysera Rozwód Nader i Simin, szczery irański dramat o tym, jak rozwód w patriarchalnym społeczeństwie nie może pozostać sprawą prywatną. „Sprzedawca” dotyczy tego samego: nierozłączności zbrodni i wstydu, zemsty i stosunku do kobiety jako własności, która nagle pojawia się w świeckiej twórczej rodzinie.
Czytaj Więcej
Projekt Floryda, Eve, tracę wagę i Pasażerkę
Filmy tygodnia

Projekt Floryda, Eve, tracę wagę i Pasażerkę

Tekst: Alice Taiga „The Florida Project” Reżyser: Sean Baker Obsada: Brooklyn Prince, Beria Vinaite, Willem Dafoe Sunny film o ubóstwie i upadku amerykańskiego snu autorki Tangerine, sześcioletniej Mooney (urocza Brooklyn Pierce) i jej bardzo młoda matka Halle (Briah Vinaite) ) mieszkają w bezdomnym motelu na Florydzie w drodze do słynnego Disneylandu.
Czytaj Więcej