Ciekawe

Maxim Fadeev otwiera muzyczną restaurację dla dzieci w Moskwie

W centrum handlowym „Vegas Crocus City” 1 października otwiera muzyczną restaurację dla dzieci „At Uncle Max”. Jest to projekt producenta Maxima Fadeeva oraz piosenkarza i przedsiębiorcy Emina Agalarowa. Więcej informacji o nowym miejscu Przedstawiciele restauracji opowiadali o życiu w okolicy.

„At Uncle Max”


Adres: Centrum handlowe „Vegas Crocus City”, 66 km od obwodnicy Moskwy

Facebook

Przekąski

Tartin z pomidorami i bazylią - 350 rubli

Sałatka Krabowa - 650 rubli

Zupy

„Szparagi Cappuccino” - 320 rubli

Zupa kukurydziana Popcorn - 300 rubli

Pomysł: Menu restauracji dla dzieci składa się, zdaniem przedstawicieli instytucji, z przydatnych, a jednocześnie ciekawych potraw. Tutaj możesz na przykład spróbować słodyczy cielęcych. Ponadto restauracja planuje prowadzić imprezy rozrywkowe, takie jak konkursy muzyczne.

Szef kuchni: Menu przygotował Cyril Berger, szef kuchni marki sieci Crocus Group. Sergey Serykh został szefem restauracji, Alexander Shevchuk został szefem cukierni, a Kristina Alyabyeva objęła stanowisko kierownika baru.

Wnętrze: Restauracja przeznaczona jest dla 200 osób. Projekt wykorzystuje motywy przestrzeni i czytania.

Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji Zdjęcia dostarczone przez przedstawicieli restauracji

Obejrzyj wideo: ღღMaxim Fadeev - Googoosha (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Medytuj, aby zmniejszyć stres
Dobry nawyk

Medytuj, aby zmniejszyć stres

Co tydzień Life wokół opowiada o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które mogą ostatecznie uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - w jaki sposób medytacja pomaga mieszkańcom metropolii zmniejszyć stres i stać się szczęśliwszym. W grudniu 2017 r. Life wokół stworzyło wiele materiałów na temat uważności i medytacji - zdolności do uspokojenia mózgu i naprawy w obecnej chwili.
Czytaj Więcej
Prawidłowo oczyść skórę
Dobry nawyk

Prawidłowo oczyść skórę

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś zastanawiamy się, jak właściwie oczyścić skórę i czy woda micelarna powinna zostać zmyta. Natalia Yamazaki kosmetyczka kosmetologii Faceology Beauty Cleansing jest najważniejszym krokiem przygotowawczym do dalszej pielęgnacji.
Czytaj Więcej
Użyj wózka na zakupy
Dobry nawyk

Użyj wózka na zakupy

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Torba Unus Shopper, 11,900 rubli Zielona torba Rolser SuperBag, 240 USD Wózek Hack-enflitzer, 348 euro Torba Rolser EcoMaku Granito, 324 dolary 4 Plecak na kółkach, 4080 rubli W Rosji przeważnie osoby starsze korzystają z torby na kółkach i Europa używa ich wszystkich.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej