Ciekawe

Na Maroseyka otworzył burger BB & Burgers

Zespół BB & Burgers otworzył nowego burgera na ulicy Maroseyka. To ósmy zakład sieci w Moskwie. Zostało to zgłoszone do Life wokół przez przedstawicieli instytucji.

BB & Burgery


Adres: św. Maroseyka, 4/2, s. 1

Czas pracy: od 11:00 do 00:00

Burgery

Mashrum-boom (z grillowanymi grzybami, serem Emmental i sosem serowym) - 380 rubli

Real Madryt (z pepperoni, sosem musztardowym i świeżymi warzywami) - 380 rubli

„The Legendary Catalan” (na bułce zbożowej, z parmezanem, pikantnym sosem bazyliowym, pomidorami i bakłażanem) 380 rubli

Kanapki

„Brunch” z wędzonym mostkiem, chrupiącym boczkiem i jajkiem sadzonym - 380 rubli

„50/50” z pieczonym mostkiem i pastrami - 380 rubli

Beeftong z gotowanym językiem wołowym - 380 rubli

Przekąski i Sałatki

Rozbite Pomidory - 119 rubli

Fitness mix - 119 rubli

Cole Slow - 99 rubli

Romano po japońsku - 99 rubli

Pomysł: W menu znajduje się osiem burgerów z marmurkowym stekiem wołowym, pięć kanapek, frytki, żeberka z czarnego byka, napoje bezalkoholowe i koktajle mleczne. Kotlet dla wszystkich burgerów wzrósł o jedną czwartą, do 200 gramów. Z nowości menu goście mogą zamówić hamburgery „Mashrum-boom”, „Real Madryt” i „Legendarny kataloński”.

Wnętrze: Sala z burgerami mieści się w rezydencji z 1850 roku i urządzona jest w tradycyjnym stylu sieci.

W najbliższych miesiącach sieć uruchomi aplikację na urządzenia mobilne, która umożliwia złożenie zamówienia, zapłatę za niego online i odbiór w określonym czasie w dowolnym zakładzie sieci.

Obejrzyj wideo: 3-Minute Vs. 30-Minute Vs. 3-Hour Burger (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej