Ciekawe

W „Lenexpo” otwarto „Big Restaurant Qin”

Na Wyspie Wasilewskiej otwarto „Wielką Qin”. Według przedstawicieli instytucji jest to największa chińska restauracja w Europie.

„Świetna restauracja Qin”


Adres: Bolshoi Prospect V.O., 103

Czas pracy:11:00-23:00

Przekąski

Duszone udka wieprzowe w cieście -480 rubli

Galaretowane skórki wieprzowe -480 rubli

Słomki Wołowe -580 rubli

Plastry wędzonego karpia ze słodkim sosem -380 rubli

Sałatka z selera w sosie słodko-kwaśnym -280 rubli

Chrupiący korzeń lotosu -380 rubli

Dania z drobiu

Kaczka po pekińsku -3888 rubli

Smażone plastry kurczaka w cieście - 680 rubli

Pomysł: Teraz instytucja pracuje w trybie testowym, wkrótce menu zostanie znacznie rozszerzone. Tymczasem wśród przystawek są tu udka smażone w cieście (480 rubli), słomki z żołądków wołowych w pikantnym oleju (580 rubli) oraz, na przykład, sałatka z bakłażana na parze i „stulecie jajka” w sosie sojowym z czosnkową papryką ( 380 rubli). Wśród głównych dań są jagnięcina z chińską zieloną cebulą w sosie ostrygowym (880 rubli), korzeń lotosu nadziewany białą rybą, podawany z krewetkami i zielonym groszkiem (1180 rubli) oraz kaczka po pekińsku (3888 rubli).

Szef kuchni: Kuchnią restauracji kieruje Wu Zumin, który według organizatorów otrzymał nagrodę kulinarną Hongkongu Zhen Shuliang.

Wnętrze: Restauracja urządzona jest w tradycyjnym stylu przez chińskich projektantów. Restauracja ma cztery piętra z 20 salami. W sumie instytucja jest przeznaczona na 700 miejsc, aw formie bankietu może pomieścić do 1500 osób.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Produkty do ust
Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.
Czytaj Więcej
Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach
Kosmetyki

Nurkowanie: jak dbać o skórę na wakacjach

Lato to gorący sezon nie tylko dla biur podróży, ale także dla Twojej skóry. Na wakacjach na morzu lub w weekendy przy basenie potrzebuje opieki, która znacznie różni się od codzienności. Nauczyliśmy się od eksperta, jak dbać o skórę przed, w trakcie i po wakacjach, a także zebraliśmy fundusze, które pomogą w tym.
Czytaj Więcej
Pachnie wiosną: 7 perfum
Kosmetyki

Pachnie wiosną: 7 perfum

Wiosna to najlepszy czas na wszelkie przedsięwzięcia: zmianę pracy, parsowanie garderoby lub zakup perfum. Tak, nowe perfumy są dobrym sposobem na dostrojenie się do zmian. Dla tych, którzy są już na nie gotowi lub dopiero przygotowują, Life wokół zgromadziło siedem nowości perfum. Tekst Julii Vakhoniny Hermès Un Jardin sur la Lagune 7,305 rubli W 1884 r. Anglik Frederic van Eden założył prywatny ogród na weneckiej wyspie Judecca, gdzie uprawiał rzadkie rośliny, które starannie selekcjonował przez długi czas.
Czytaj Więcej