Ciekawe

W „Lenexpo” otwarto „Big Restaurant Qin”

Na Wyspie Wasilewskiej otwarto „Wielką Qin”. Według przedstawicieli instytucji jest to największa chińska restauracja w Europie.

„Świetna restauracja Qin”


Adres: Bolshoi Prospect V.O., 103

Czas pracy:11:00-23:00

Przekąski

Duszone udka wieprzowe w cieście -480 rubli

Galaretowane skórki wieprzowe -480 rubli

Słomki Wołowe -580 rubli

Plastry wędzonego karpia ze słodkim sosem -380 rubli

Sałatka z selera w sosie słodko-kwaśnym -280 rubli

Chrupiący korzeń lotosu -380 rubli

Dania z drobiu

Kaczka po pekińsku -3888 rubli

Smażone plastry kurczaka w cieście - 680 rubli

Pomysł: Teraz instytucja pracuje w trybie testowym, wkrótce menu zostanie znacznie rozszerzone. Tymczasem wśród przystawek są tu udka smażone w cieście (480 rubli), słomki z żołądków wołowych w pikantnym oleju (580 rubli) oraz, na przykład, sałatka z bakłażana na parze i „stulecie jajka” w sosie sojowym z czosnkową papryką ( 380 rubli). Wśród głównych dań są jagnięcina z chińską zieloną cebulą w sosie ostrygowym (880 rubli), korzeń lotosu nadziewany białą rybą, podawany z krewetkami i zielonym groszkiem (1180 rubli) oraz kaczka po pekińsku (3888 rubli).

Szef kuchni: Kuchnią restauracji kieruje Wu Zumin, który według organizatorów otrzymał nagrodę kulinarną Hongkongu Zhen Shuliang.

Wnętrze: Restauracja urządzona jest w tradycyjnym stylu przez chińskich projektantów. Restauracja ma cztery piętra z 20 salami. W sumie instytucja jest przeznaczona na 700 miejsc, aw formie bankietu może pomieścić do 1500 osób.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Kto uprawia sport na ulicy?
Ludzie w mieście

Kto uprawia sport na ulicy?

Wraz z nadejściem ciepła ludzie w dresach coraz częściej pojawiają się na ulicach. Nikt nie jest zaskoczony widokiem mężczyzny do jogi pod drzewem w publicznym ogrodzie lub biegacza na nabrzeżu. Życie wokół spotkało odwiedzających centralne parki, boiska sportowe i korty zewnętrzne i dowiedziało się, co sprawiło, że odmówili subskrypcji klubów sportowych i siłowni i wyszli na zewnątrz, by trenować.
Czytaj Więcej
Kto jest w kolejce do iPhone'a 6
Ludzie w mieście

Kto jest w kolejce do iPhone'a 6

W nocy z 25 na 26 września oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż nowej generacji iPhone'ów w Rosji. Wiele sklepów, w tym MTS, Euroset, Svyaznoy i wyspecjalizowane re: Store, wydłużyło swoje godziny pracy do dwóch w nocy. Ten ostatni był najbardziej podekscytowany - w ciągu dnia fani Apple otrzymali bransoletki z numerami (przedstawiciele sklepu mówią, że było ich około 400), a po północy weszli z kolei do sklepu.
Czytaj Więcej
„Lubię robić odwrotnie”.
Ludzie w mieście

„Lubię robić odwrotnie”.

Czasami robienie czegoś przeciwnego jest najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu. Razem z Converse rozmawialiśmy z sześcioma mieszkańcami miasta, którzy myślą i wyglądają niekonwencjonalnie. Artysta uliczny, kamerzysta, reżyser, projektant odzieży, dyrektor agencji modelek i twórca projektu medialnego opowiadają o tym, jak często mają do czynienia z nieporozumieniami, co ich inspiruje każdego dnia i czy można zbudować własny wizerunek, zaczynając od butów.
Czytaj Więcej
Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku
Ludzie w mieście

Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku

Piwowarstwo, piwowarstwo domowe, domowe winiarstwo - wszystko to znów nabiera rozpędu, wykraczając daleko poza tradycyjne przepisy. Bez względu na to, jak różnorodne są półki wyspecjalizowanych sklepów, prawdziwy koneser zawsze chce czegoś wyjątkowego, a najlepszym sposobem jest wymyślenie własnego przepisu na napój, który będzie idealny dla smaku autora i zawsze stanie się główną ozdobą stołu.
Czytaj Więcej