Ciekawe

W „Czerwonym październiku” otworzy się „Fabryka serów”

W „Czerwonym październiku” otwiera się nowa restauracja Arkady Novikov „Fabryka serów”. Zostało to zgłoszone do Life wokół przez przedstawicieli instytucji.

Fabryka Serów Październik


ADRES: park biznesowy "Red October ", Bersenevsky per., 2, s. 1

Czas pracy: od 12:00 do 00:00

Numer telefonu: +7 (495) 645-38-88

naczynia

Pizza z pieczonymi warzywami - 650 rubli

Focaccia z burrata i pomidorami -600 rubli

Bruschetta z Turcją -550 rubli

Burrata na Pieczonej Papryce - 600 rubli

POMYSŁ: Instytucja jest pozycjonowana jako „wiejska restauracja” z własną fabryką serów. W nim, zgodnie z włoską technologią, producenci serów będą produkować miękkie sery: mozzarella, burrata, strachatella, caccotta i ricotta.

CHEF: Szefem kuchni restauracji jest Siergiej Nosow. Jest także szefem marki w pierwszej fabryce serów.

WNĘTRZE: Instytucja działa w tym samym stylu, co w restauracji w zakładzie Badayevsky. Będzie otwarta kuchnia i osobny pokój VIP. W restauracji jest 153 miejsc.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii
Weekend

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii

Na zewnątrz, Night of Sidewalk Astronomy Irkutsk ponownie dołącza do światowej akcji „Night of Sidewalk Astronomy”. 24 marca wszyscy będą mogli patrzeć przez teleskopy na księżyc i nie tylko. Jedynym warunkiem jest czysta pogoda, w przeciwnym razie wydarzenie zostanie przełożone na następny wieczór. W Irkucku teleskopy zostaną rozmieszczone w ośmiu miejscach: w pobliżu Muzeum Noosfery, pod pomnikiem Aleksandra III, pod Bramą Moskiewską, na placu przed biblioteką Molchanov-Sibirsky, niedaleko IrNITU, na placu pod pomnikiem Pracowników Zakładu Lotniczego w Irkucku, przed centrum handlowym Europark i na stronie przy szkole nr 50 w Topkinsky.
Czytaj Więcej