Ciekawe

Restauracja Smoke BBQ uruchomiona przy ulicy Rubinstein

Na ulicy Rubinstein na stronie restauracji „Jesteśmy na ciebie” otworzył bar z grillem Smoke. To nowy projekt Alekseya Burova i Pavla Kokkova - współwłaścicieli Trappist Cafe, Forno Bravo Pizzeria oraz Stuffing and Bochka Pub. Przedstawiciele instytucji opowiedzieli Life o szczegółach projektu.

Dym z grilla


ADRES: św. Rubinstein, 11

średnia kontrola: 1500 rubli

Przekąski

Pieczeń wołowa na grzankach - 380 rubli

Chrupiąca Wołowina -440 rubli

Skrzydełka z kurczaka -490 rubli

Tygrysie krewetki frytki - 650 rubli


Sałatki

Niemiecka Sałatka Ziemniaczana -290 rubli

Sałatka Z Pieczonej Wołowiny -420 rubli

Krewetki Ceviche -440 rubli

Pomysł: Przed otwarciem restauracji Aleksiej Burow i Paweł Kokkow odbyli staż w Teksasie. Sprowadzono stamtąd specjalną wędzarnię, która między innymi umożliwia gotowanie mięsa w niskiej temperaturze. Menu podzielone jest na kilka bloków: główny ze specjałami z Teksasu obejmuje żeberka wieprzowe (690 rubli), markowy brykiet (670 rubli) i domowe kiełbasy (440 rubli). Ponadto smażone są tutaj steki (790–3 900 rubli), gotowane są dwa rodzaje hamburgerów (490–650 rubli) i hot dog z Luizjany z papryką i warstwą cole.

Szef kuchni: Kuchnią restauracji kieruje Aleksiej Burow.

Wnętrze: Placówka składa się z dwóch sal i urządzona jest w stylu klasycznych amerykańskich restauracji, z betonowymi ścianami, czerwonymi skórzanymi sofami i spektakularnym panelem puszek po piwie stylizowanym pod banderą Teksasu.

Obejrzyj wideo: Restauracjach Prima Pasta i Plato z SelfCookingCenter RATIONAL (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej