Ciekawe

Restauracja Baraka została otwarta w Bolshaya Konyushennaya

Wegetariańska restauracja Baraka została otwarta przy ulicy Bolshaya Konyushennaya. Została otwarta przez psychologa i trenera biznesu Vanię Markowicz. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Baraka


ADRES: św. Bolshaya Konyushennaya, 2

średnia kontrola: 1000 rubli

Przekąski

Hummus z warzywami - 220 rubli

Sery z dżemem daktylowym -650 rubli

Marokańska Samsa -280 rubli


Sałatki

Tabule z bulgur - 310 rubli

Ciepła sałatka dyniowa -310 rubli

Sałatka Z Gruszką I Kozim Serem -380 rubli

Pomysł: Restauracja specjalizuje się w kuchni krajów Maghrebu. Menu obejmuje hummus z warzywami (220 rubli), ciepłą sałatkę z dynią, kardamonem i daktylami (310 rubli), turecki odpowiednik chaczapuri - pide, opcjonalnie z mięsem sojowym lub serem suluguni i bazylią. Do głównych dań należą pieczeń Maghrebu ze śliwkami i seitanem (320 rubli), marokański pilaw (280 rubli) i kilka rodzajów pierogów.

Szef kuchni: Kuchnią kieruje początkujący szef kuchni Andrei Eichmann.

Wnętrze: W restauracji są dwa pokoje: jadalnia i fajka wodna. Placówka jest urządzona w tradycyjnym stylu orientalnym i może pomieścić 50 osób.

Obejrzyj wideo: BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA. BOHATEROWIE. ? Dr Muszyński: Politycy powinni mieć zakaz mówienia o historii (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm
Weekend

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm

Imprezy Na zdjęciu: duet „Bakshish”, chuligańska impreza w barze „Quiet” Taniec i zabawa przy muzyce duetu „Bakshish”. Repertuar muzyków obejmuje okładki zarówno znanych piosenek, jak i tych, które mogą tylko uzupełnić listę odtwarzania melomanów. W wykonaniu „Bakshisha” nawet znajome utwory zabrzmią w nowy sposób, z nieodłącznym napędem duetu i charyzmą.
Czytaj Więcej
„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki
Weekend

„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki

Festiwale Muzyka mojego miasta Festiwal „Muzyka mojego miasta” odbędzie się na placu przed centrum handlowym Fashionable Quarter. Organizer - Radio mCm. Tradycyjnie wystąpią tu irkuccy muzycy rockowi, rapowi i popowi. Gospodarzami festiwalu są Ivan Vilchinsky i Anna Mamaeva, a główną gwiazdą programu jest grupa Brothers Grimm.
Czytaj Więcej
Jazz, narty i Dasha
Weekend

Jazz, narty i Dasha

Zawody w plenerze na górze Sobolina Otwarty puchar „Servico” na Sobolinaya odbywa się od 12 lat. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy mogą konkurować. Uczestnicy występują w kilku dyscyplinach: slalom gigantyczny, narciarstwo, snowboard. Pula nagród pucharu wynosi 450 tysięcy rubli. Na koniec konkursu organizatorzy obiecują tradycyjną imprezę.
Czytaj Więcej