Ciekawe

Lokalny Kebab zarobiony na Liteiny Prospekt

Na Liteiny Prospekt uruchomiono lokalną kawiarnię Kebab w trybie technicznym. To nowy projekt założycieli sieci Pita i makaronu „Mao” Aleksandra Kryłowa, Siergieja Żiłkina i Aleksandra Kima. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Lokalny kebab


Adres: Odlewnia ave., 63

Numer telefonu: +7 (911) 297-99-46

sałatki

Fattush - 120 rubli

Sałatka Z Kurczaka Ziemniaczanego - 150 rubli


Dania główne

Shawarma - 160-250 rubli

Hot Dog - 160 rubli

Samsa - 80 rubli

Kebab - 250-290 rubli

Pomysł: Nowy projekt opiera się na street foodie z Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej. Menu zawiera cztery rodzaje klasycznej shawarma, wybór kurczaka, wieprzowiny, wołowiny lub falafela (od 170 rubli), dwa rodzaje grilla, kebab i samsa (80 rubli). Ponadto istnieją dwie sałatki - Fattush z warzywami (120 rubli) i sałatka ziemniaczana z kurczakiem (150 rubli). Na karcie barowej - piwo, cydr (170-180 rubli) i napoje bezalkoholowe.

Wnętrze: Wnętrze zostało zaprojektowane przez projektanta Dmitrija Paławkowa („Mao”, Chleb i mięso). Połączył w nim elementy orientalne z niemal skandynawską zwięzłością: ściany pomalowano na niebiesko i mleczno-biało, sufit obito drewnianymi deskami, podłogę ozdobiono kafelkami z kwiatowym wzorem, a żyrandol w stylu bliskowschodnim zawieszono nad jednym ze stolików.

Obejrzyj wideo: Niewykorzystane okazje biznesowe w LUBLINIE (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego
Przewodnik

W pudełku: 7 działających (i nie) sztuczek do sprzątania pokoju dziecinnego

Tekst Irina Korneevskaya Zaburzenie w pokoju dziecięcym jest jednym z wiecznych tematów na forach rodzicielskich. Każda rodzina ma własny sposób, aby nauczyć dziecko, jak układać rzeczy na swoim miejscu. Redaktorzy czasopisma Life wokół zgromadzili hacki rodziców, którym udało się osiągnąć porządek w domu, i poprosili psychologa dziecięcego Alexandra Pokryszkina o skomentowanie różnych metod.
Czytaj Więcej
Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi
Przewodnik

Wystawa główna: Jak iść do muzeum z dziećmi

W weekendy przewodniki dla dzieci opowiadają o wydarzeniach i lekcjach mistrzowskich, które muzea organizują dla najmłodszych: często są to krótkie interaktywne zajęcia, podczas których dzieci poznają artystów, historię obrazów lub aranżację wystawy. Ale co, jeśli zdecydujesz się wprowadzić dziecko do świata piękna na własną rękę?
Czytaj Więcej