Ciekawe

W domu towarowym Tsvetnoy, rogu indyjskiego jedzenia Ostrożnie, Elephant!

Na terenie sądu żywności w domu towarowym Tsvetnoy na piątym piętrze, w rogu indyjskiego jedzenia Ostrożnie, Słoń! O tym życiu wokół opowiedzieli właściciele projektu.

„Strzeż się słonia!”


Adres: Tsvetnoy Blvd, 15, s. 1

Numer telefonu: +7 (916) 405-14-05

menu

Kurczak Tikka Masala z ryżem - 250 rubli

Palak Panir z ryżem - 250 rubli


pomysł: Twórcy postanowili skoncentrować się na trzech składnikach - prawdziwym pikantnym indyjskim smaku, dużej porcji i niskiej cenie. Menu jest wciąż krótkie, ma trzy potrawy i jeden napój. W najbliższej przyszłości planują dodać ciastka dal, masala z krewetkami, sałatkę Wright, ciasta Lassi i Paratha. W porze lunchu będą podawać thali - indyjski zestaw obiadowy.

szef kuchni: Szef kuchni Daram Singh Nigi (restauracja Tajj Mahal) pomógł w zaprojektowaniu menu. Twórcami projektu są Polina Sitkovskaya (założycielka projektu „My Big Greek Falafel”) i Ildar Iskakov (założyciel i organizator papieru drukowanego Taste of Paper).

Teraz róg pracuje na piątym piętrze domu towarowego w sądzie żywności, po 9 kwietnia punkt zostanie przeniesiony na szóste piętro.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout
Styl

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dzisiaj Ilya Shalyov została bohaterem kolumny „Appearance” - sfotografowaliśmy go na 2. ulicy Brest, obok gastro-kawiarni Ragout.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię o tym, gdzie kupić opłacalne.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właścicielem jest Pavel, specjalista IT. Pokoje: 3 Metryczne: 70 m kw. Pułapy: 2,7 m. Kilka lat temu Pavel kupił czteropokojowe mieszkanie w starym funduszu w pobliżu stacji metra „Ligovsky Prospekt”. Była w ruinie, więc naprawy musiały być gruntowne. Zaczęliśmy od przebudowy na dużą skalę: wyburzyli prawie wszystkie ściany i zbudowali nowe, połączyli kuchnię z salonem i przenieśli łazienkę.
Czytaj Więcej