Ciekawe

Kawiarnia i winiarnia otwarta w Patriarch Ponds

Na początku września w Patriarch Ponds otworzy się mały bar Coffee & Wine. O tym życiu wokół opowiedzieli właściciele instytucji.

„Kawa i wino nie jest jeszcze ostateczną nazwą, więc może się zmienić”, przyznaje właściciel kawiarni Arthur.

Menu również nie zostało jeszcze zatwierdzone. „Na pewno będzie dobra kawa i 15–20 różnych win z Europy, Kalifornii, Chile i Australii” - mówią przedstawiciele tego miejsca. Plany obejmują dodanie do menu śniadania (jajka, naleśniki, owsianka i ciasta), kanapek, sałatek, zup i przekąsek do wina (plastry mięsa i sera, hummus i pasztet) w menu.

Wino w kawie i winie będzie sprzedawane w trzech przedziałach cenowych: do 250 rubli za kieliszek, do 400 rubli za kieliszek i drogich win butelkowych.

Bar Kawa i wino

Adres: Spiridonovka, 24/1

Czas pracy: Codziennie od 08:00
do 23:00

Bar, przeznaczony dla 30 osób, zostanie otwarty w budynku mieszkalnym przy ulicy Spiridonovka 24/1 i będzie otwarty od 08:00 do 23:00. „Najpierw otworzymy o ósmej rano i zobaczymy. Jeśli będzie niewielu gości, pójdziemy do harmonogramu od dziewiątej rano”, mówią w Coffee & Wine.

Obejrzyj wideo: SZOP Kawiarnia Poznań (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej