Ciekawe

Sąd gastronomiczny zostanie zaktualizowany w domu towarowym Tsvetnoy

Pod koniec marca w domu towarowym Tsvetnoy zostaną zaktualizowane dwa piętra gastronomiczne, piąty i szósty. Przedstawiciele Tsvetnoy opowiedzieli Life o tym.

Kampania aktualizacyjna rozpocznie się 26 marca i potrwa do jesieni. W tym czasie na nowo przemyśli asortyment rynku spożywczego na piątym piętrze i uruchomiono kilka nowych kawiarni. Należą do nich Hummus Bar oraz Tapas + Pintxos Bar, za które Hiszpan Pablo Vicari jest odpowiedzialny za opracowanie koncepcji i menu. Kolejna nowa restauracja zostanie otwarta na szóstym piętrze, jej robocza nazwa to Сolors. Otwarcie nowej instytucji jest zaangażowane w szefa kuchni z Izraela Ezry Kedema. W menu znajdą się dania kuchni śródziemnomorskiej, których produkty zostaną zakupione na rynku piętro niżej.

Obiecują podkreślić, że nowa strefa gastronomiczna dotyczy żywności ekologicznej i przyjaznej dla środowiska. W tym celu odpowiednie towary zostaną oznaczone specjalnymi metkami cenowymi w postaci zielonego liścia. Ponadto obiecują regularnie prowadzić kursy mistrzowskie przez zaproszonych szefów kuchni, degustacje i prezentacje kulinarne, których harmonogram zostanie opublikowany na stronach Tsvetnoy w sieciach społecznościowych.

Sąd gastronomiczny jest aktualizowany przez moskiewską spółkę Mallina Management Solutions, która zastąpiła Azerbejdżańską grupę PNN w zarządzaniu restauracją Tsvetnoy. Według obliczeń Kommersant, inwestycje w aktualizację sądu żywnościowego mogą sięgnąć 11 milionów dolarów.

Obejrzyj wideo: Dożywotniacy - zbrodnia w Giżycku (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej