Odkrycie tygodnia

Wietnamska kawiarnia Viet House, Chichilaki Tavern i Bread & Beef Cafe na Artplay

Wietnamska kawiarnia Viet House


Pod adresem Myasnitskaya, 18, budynek 1, otwarto kawiarnię z kuchnią wietnamską Viet House. Menu restauracji kuchni narodowej jest nietypowo krótkie, ale główne dania - naleśniki na parze wykonane z mąki ryżowej, sajgonki, trzy wersje zupy Fo (Fo Bo, Fo Ga i Fo Bo Shot Wang) oraz smażony ryż i makaron z różnymi nadzieniami - są. Szefem kuchni w Viet House jest Wietnamczyk, reszta zespołu to Rosjanie. W menu nie ma jeszcze wódki ryżowej.

Restauracja „Chichilaki”

Na drugim piętrze centrum handlowego Valdai 11 listopada Arbat otwarto tawernę Chichilaki - w lokalu mieszkają ludzie, którzy wcześniej pracowali w gruzińskiej kawiarni Chitora-ra. W menu znajduje się kilka rodzajów chaczapuri, kebabów, chinkali (40 rubli za sztukę), trzy zupy (chikhirtma, kharcho, ucho), ciepłe i zimne przekąski. Za kuchnię odpowiada Soso Sharabidze, który wcześniej pracował również w Chitora.

Właściciele Chichilaki twierdzą, że instytucja jest przeznaczona dla publiczności biznesowej - wynika to również z lokalizacji. Wnętrze tutaj jest bardziej klasyczne, a ceny są nieco wyższe niż w Chito-ra (na przykład w przypadku chaczapuri).

Cafe Bread & Beef

Cafe Rodnya by Bread & Beef, kanapkowy bar przekąskowy, został otwarty na najwyższym poziomie w Artplay Rodney Studio. Imad Shelley, szef kuchni kawiarni, który wcześniej współpracował z znanym Buddha-Bar i Shanti, opracował proste menu do restauracji z kanapkami, zupami i sałatkami, które jest odpowiednie zarówno dla osób jedzących mięso, jak i wegetarian. W menu znajduje się osiem rodzajów kanapek, a także projektanci kanapek, nadzienie i chleb (zwykły lub bajgiel), do wyboru przez kupującego. Dla stałych mieszkańców Artplay, Bread & Beef ma szczęśliwe godziny z ustalonymi obiadami i kolacjami.

Puff Point na Baltschug Street

Na ulicy Baltschug 3/2 otwarto nową szóstą kawiarnię Puff Point, specjalizującą się w profiteroles ze słodkimi i pikantnymi nadzieniami. Ceny dla nich wahają się od 90 do 200 rubli.

Ponadto w menu znajdują się kanapki za 170 rubli, zupy i sałatki za 120, a do 17:00 - zestaw posiłków (230 rubli).

Obejrzyj wideo: Badrani - AbstinênciaCaçador Prod. Nicqi (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Odkrycie tygodnia, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej