Odkrycie tygodnia

Soupmates Soup Delivery Service, Bulka Bakery Delivery, Tribeca American Restaurant

Usługa dostawy Soupmates

W Moskwie uruchomiono dostawę zupy Soupmates. Wcześniej projekt działał w trybie zamkniętym i obsługiwał tylko klientów korporacyjnych, a teraz każdy może zamówić zupę na stronie. Teraz można zamówić osiem rodzajów zup w filiżankach. Zupy będą dostarczane tylko w Trzecim Pierścieniu Transportowym.

Dostawa „Bułeczki”

Na stronie kawiarni i cukierni „Bulka” pojawiła się dostawa. Teraz w domu możesz zamówić śniadanie, lunch, napoje, słodycze i wypieki, które są prezentowane na stronie kawiarni.

Dostawa zostanie przeprowadzona wewnątrz MKAD i będzie kosztować 350 rubli. Jeśli kwota zakupu przekroczy 2500 rubli, zamówienie zostanie dostarczone bezpłatnie. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 20:00, zostanie dostarczone następnego dnia o dowolnej godzinie, począwszy od 6 rano. Jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 20:00, będą mogli je przynieść tylko w ciągu jednego dnia.

Restauracja Tribeca

Tash Sargsyan, założyciel Comedy Club i Denis Nikolaev (wcześniej kierownik baru GQ i restauracji White Rabbit) w zespole z szefem kuchni Siergiejem Markinem (wiele lat w Galerii i kilka w londyńskim Sumosan) zostały otwarte w klastrze restauracyjnym na skarpie Taras Szewczenko, naprzeciwko hotelu „Ukraina”, restauracja Tribeca.

Głównym zadaniem właścicieli restauracji było przeniesienie koncepcji kuchni amerykańskiej poza zwykłe kolacje i pokazanie, że w rzeczywistości jest ona interesująca i łączy różne tradycje. Menu Tribeca jest duże i zróżnicowane.

Oprócz naprawdę dobrego piwa wlewają do Tribeca cydr, trochę wina i robią koktajle - barem zarządza Andrei Zastavniuk (bary Château de Fantômas i City Space), który zaciągnął ze sobą cały zespół. Anna Tsfasman i Olga Melik-Karakozova z Double B. są odpowiedzialne za kawę.

Więcej informacji o restauracji można znaleźć pod nagłówkiem „Nowe miejsce”.

Zdjęcia: Bulkabakery.ru, Thevillagefood

Obejrzyj wideo: Chit-Chat GRWM. Therapy, Numerology, & Soulmates (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Odkrycie tygodnia, Następny Artykuł

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności

Wystawa „Performance Now” Studium wystawiennicze na dużą skalę dotyczące wydajności w kontekście kultury zerowej. Kurator wystawy i główny ekspert w tej dziedzinie, Roseley Goldberg, w 2005 r. Zorganizowała w Nowym Jorku Performa Biennale, poświęcone wyłącznie spektaklowi, a teraz, przy pomocy tego projektu, w Moskwie zostaną pokazane dwa tuziny spektakularnych spektakli.
Czytaj Więcej
Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson
Rozrywka

Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson

Kate Atkinson „Życie po życiu” M.: „ABC” Atkinson wie, jak komponować okrutne kryminały, w których można poczuć ludzką skalę, zachować akcję w napięciu, nie zapominając o tym, jak prawdziwy kamerzysta, zmienia bohatera na bohatera i zagłębia się w ich myśli i uczucia jak maniakalny chirurg.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto
Rozrywka

Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto

13 lipca Scena główna „The Red Banner Division nazwana na cześć mojej babci” (Rosja, Moskwa) Czas trwania: 14:30 Grupa gra dobrodusznego pop orkiestrowego i istnieje już od ponad pięciu lat, ale pierwszą długą grę nagrali dopiero pod koniec 2012 roku. Uhonorowany czas album został pozytywnie pochwalony przez prasę, a moskiewski kolektyw jest teraz prawie w pojedynkę odpowiedzialny za wszystko, co jest radosne w rosyjskiej muzyce niezależnej.
Czytaj Więcej