Odkrycie tygodnia

Dolphin Coffee Shop, Kito Poke & Kids Restaurant

Kito szturcha

Adres: Christmas Blvd.1

Godziny otwarcia: 11:00-23:00

Średnia kontrola: 700 rubli

instagram

Na rynku centralnym uruchomiono nowy Kito Poke Corner. W menu znajduje się kilka odmian hawajskiego dania ze świeżymi rybami, koktajlami i lemoniadą na bazie soku yuzu. Możesz samodzielnie zebrać dowolną miskę ze składników, które lubisz, lub możesz już odebrać ją od szefa kuchni.

Marmilatta Coffee & Wine Bar

Adres:Big Patriarchal Lane., 8/1

Godziny otwarcia: 08:00-23:00

Średnia kontrola: 1000 rubli

facebook

Na Great Patriarchal Lane otwarto niewielką kawę i winiarnię Marmilatta. Menu obejmuje lekkie dania do wina, przekąski, gorące i oczywiście dużą listę win z winami z Nowego i Starego Świata. Menu kawy jest imponujące: kilkanaście napojów na bazie kawy i wiele designerskich odmian, na przykład kawa Flamingo z chmurką waty cukrowej na patyku lub kubek lodów waniliowych z puree bananowym i espresso.

Fire Lake Grill & Cocktail Bar

Adres: Samara, 1

Godziny otwarcia: 10:00-23:00

Średnia kontrola: 2 000 rubli

facebook

Hotel Radisson Blu Olimpiysky otworzył pierwszą restaurację z grillem międzynarodowej marki Fire Lake. Rodion Nefedov został szefem kuchni, w otwartej kuchni gotują mięso z dymem w sztyfcie, policzki wołowe z selerowym risotto z jabłkiem, kaczką i królikiem wędzonym w domu, a także ponad dwa tuziny potraw, które planuje się sezonowo aktualizować.

Kawa delfinowa i matcha

Adres: Bolshaya Gruzinskaya St., 42

Godziny otwarcia: Pon - Pt 08: 00-20: 00
Sobota - niedziela 10: 00-20: 00

Średnia kontrola: 300 rubli

instagram

W Bolshaya Gruzinskaya otwarta została duża kawiarnia Dolphin Coffe & Matcha, zainspirowana zerowym przepływem odpadów. Menu obejmuje tradycyjne napoje na bazie espresso, matcha, a także markową kawę. Oprócz drinków możesz wziąć wegańskie bary, a wkrótce w menu pojawią się rogaliki i ciastka. Do końca roku kawa we własnym kubku jest nalewana za darmo.

„Magiczna kraina Angarii”

Adres:Teatralny pr-d, 5, bld. 1, 4 piętro

Godziny otwarcia: 10:00-22:00

Średnia kontrola: 1500 rubli

facebook

Na 4 piętrze Świata Dziecka na Łubiance uruchomiono rodzinną kawiarnię „Magiczna kraina Angarii”. Restauracja jest podzielona na dwie strefy: w jednej rodzice mogą z łatwością zjeść lunch lub kolację przy lampce wina, aw drugiej wszystkie warunki są stworzone dla rozrywki dzieci: animatorzy poprowadzą lekcje mistrzowskie i wymyślą gry. W restauracji znajduje się także menu dla dzieci.

Crack

Adres: Christmas Blvd.1

Godziny otwarcia: 10:00-23:00

Średnia kontrola: 1000 rubli

treskat

Na rynku centralnym na Trubnej otworzono bistro rybne Cracking z rosyjskimi rybami i owocami morza. Szefem projektu został Siergiej Anisimow w menu: przegrzebek Sachalin, krewetki Magadan, dziki łosoś Dalekiego Wschodu, dorsz Murmańsk, a także gorące zupy, na przykład zupa rybna lub ulubione danie z ryb i frytek.

Obejrzyj wideo: CLC씨엘씨 - 성동구민 CLC EP. 01 (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Odkrycie tygodnia, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej