Odkrycie tygodnia

Bar w barze, Plov Project i showroom „Brothers Karavaev”

„Kawa-Moskwa”

Adres: św. Krasnoproletarskaya, 16, s. 2

Godziny otwarcia: 07:00-20:00

Średnia kontrola: 500 rubli

facebook

Twórcy braci Karavaev otworzyli showroom dla właścicieli kawiarni w Novoslobodskaya b2b, który jednocześnie działa jako zwykły lokal gastronomiczny, otwarty dla wszystkich chętnych. Przede wszystkim celem „Coffee-Moscow” jest pokazanie jakości produktów swojego zakładu potencjalnym partnerom, podczas gdy wszyscy goście mogą przyjechać tutaj na kanapki, sałatki, świeże wypieki i ciepłe dania, które można zabrać ze sobą lub zjeść na miejscu.

Projekt Plov

Adres: św. Malaya Dmitrovka, 20

Godziny otwarcia: 10:00-23:00

Średnia kontrola: 1500 rubli

facebook

Duży, dwupiętrowy projekt Plov rozpocznie prace 20 czerwca w Malaya Dmitrovka. Menu szefa kuchni Vitaliya Filipowa obejmuje osiem autorskich pilawów, w tym wegańskie, awokado-burger z łososiem, pikantną zupę z kurczaka w stylu singapurskim, fioletową kapustę z orzechami nerkowca, policzki cielęce z kaszą gryczaną i delikatny „aksamit malinowy” na deser. Słynny sommelier Vlad Lesnichenko pracował nad listą win, a Ilya Miedwiediew pracował nad barem.

Sól i dusza

Adres: św. Solianka, 1/2

Godziny otwarcia: słońce - czw .: 12: 00-00: 00; Pt - sobota: 12: 00-02: 00

Średnia kontrola: 1500 rubli

facebook

W Kitai Gorod otwarto restaurację, której koncepcja opiera się na piklach i piklach. Alexander Kubrikov został nazwany szefem kuchni, szef kuchni sam przygotowuje wszystkie marynaty, ale jednocześnie starali się, aby menu było jak najprostsze i jak najbardziej odpowiednie na każdy dzień. Można tu znaleźć tartinę z pastrami z ogórkami, makaron z kurczakiem z curry i szyją z indyka, wędzoną makrelę z remouladą z korzenia selera lub krem ​​z czereśni z lodami waniliowymi. Lista win dla restauracji została opracowana przez Hranta Maruhyana, który podkreślił przystępną cenę.

Bar w barze Neon Monkey

Adres: św. Bolshaya Dmitrovka, 32, budynek 1

Godziny otwarcia: Wt - czw .: 18: 00-00: 00; Pt - sobota: 18.00-03.00; słońce i pon - weekend

Średnia kontrola: 1000 rubli

facebook

W barze Neon Monkey otwarto kolejny bar: w piwnicy, w pracującej kuchni, otwarto maleńki pokój na jeden stół. Od kucharzy i zmywarek do gości dzieli tylko barowy blat. W mikrobarze możesz zamówić tylko dwa zestawy - owocowy i pikantny. Każdy składa się z trzech destylatów, trzech napojów bezalkoholowych i trzech przekąsek, koszt zestawu to 2500 rubli.


Zdjęcia: cover, 1 - Coffee Moscow, 2 - Plov project, 3 - Salt & Soul Bar Restaurant, 4 - Neon Monkey

Obejrzyj wideo: Uzbek Plov Recipe Resepi Nasi Pilaf (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Odkrycie tygodnia, Następny Artykuł

Parzyć kawę w domu
Dobry nawyk

Parzyć kawę w domu

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem porozmawiamy o tym, jak uniknąć niewielkich wydatków, które powodują znaczne szkody w budżecie. Anna Sokolova, redaktorka „Życie wokół” Kiedyś pisaliśmy, ile kosztuje filiżanka kawy w moskiewskich kawiarniach: zboże, mleko i szklanka kosztują 20-45 rubli, a oni proszą o 130-200 rubli za gotowy napój.
Czytaj Więcej
8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku
Dobry nawyk

8 nowych dobrych nawyków do wypróbowania w nowym roku

Przez cały rok rozmawialiśmy o dobrych nawykach, które zmieniają życie na lepsze (chyba że oczywiście po prostu o nich przeczytasz i spróbujesz je przedstawić). Mówimy o ośmiu innych nawykach, najpopularniejszych w tym roku. Do czyszczenia tenisówek gąbką melaminową Białe buty w Moskwie czekają na wiele testów: ciągłe przesuwanie się płytek i nieprzestrzeganie granic przestrzeni osobistej w transporcie publicznym i zwykłe kałuże.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej
Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi
Dobry nawyk

Podaruj niepotrzebne przedmioty do sklepów z artykułami używanymi

W nowej sekcji Life wokół mówi o dobrych nawykach i prostych działaniach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Julia Ruzmanova redaktorka sekcji „Miasto” i „Ludzie” W grudniu wielu decyduje się pozbyć niepotrzebnych ubrań, zgodnie z tradycją wkraczania w nowy rok bez starego obciążenia. A jeśli łatwo rozstać się z podartymi rzeczami, oto co zrobić z modnymi, ale zaniedbanymi ubraniami - dla wielu jest to nadal problem, zwłaszcza jeśli nie ma młodszych sióstr i braci.
Czytaj Więcej